دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19529
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند از اجرای ویژه برنامه عمومی «تاسپیده دم» در ایام ماه مبارک رمضان در آبادان خبر داد. 

همایون قنواتی در گفتگو با بخش مهر با بیان اینکه منطقه آزاد اروند در ماه میهمانی خدا برنامه های متنوعی را با عنوان تا سپیده دم برای شهروندان این منطقه در نظر گرفته است، گفت: این مجموعه طرحی عمومی و خانوادگی است که از پنجمین روز ماه رمضان امسال در محل پارک معلم به اجرا در می آید. 

وی افزود: به دنبال آن هستیم تا با اجرای این برنامه فرصت و بهانه ای برای دور هم بودن، مرور خاطره‌ها و خلق لحظات ماندگار در شبهای ماه مبارک رمضان در کناز سایر همشهریان را پشت سر گذاریم. 

قنواتی اظهار کرد: در این برنامه که از ساعت ۲۱ تا دو بامداد به اجرا در می آید، به دنبال حفظ نشاط مردمی هستیم. پخش سریال‌های تلویزیونی ماه مبارک رمضان از تلویزیون شهری یکی از برنامه‌های در نظر گرفته برای این ایام است. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند از اجرای بازی‌های ورزشی، محلی و قصه‌گویی به عنوان برخی برنامه های پیش بینی شده در ویژه برنامه «تا سپیده دم» نام برد. 

قنواتی گفت: همایش نقاشی کودکان، کشیدن تصویر شهروندان توسط نقاشان دوره گرد (نقاشانی که در میان جمعیت می چرخند)، ثبت تصاویر مردمی توسط عکاسان محیطی به عنوان دیگر برنامه‌های در نظرگرفته شده رمضان امسال است. 

وی افزود: در چهاردهم و پانزدهم خردادماه برنامه‌های خاضی همچون آئین عزاداری و روایت‌خوانی زندگی امام خمینی(ره) اجرای می شود. 

به گفته قنواتی، قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر در شبهای قدر، شروه خوانی، برگزاری آئین سوگواری مولای متقیان و برگزاری جشن‌های عیدانه میلاد امام حسن مجتبی و عید سعید فطر نیز در قالب این برنامه برگزار می‌شوند. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد تا با اجرای برنامه های پیش بینی شده بتوانیم، رمضانی متفاوت را برای شهروندان منطقه رقم بزنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان