تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19521
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان گفت: برخی از معلمان بدون گذراندن دوره های آموزشی وارد بدنه آموزش و پرورش شدند که آموزش های لازم به آنها ارائه شده است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، اردشیر شجاعی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: در حوزه مقطع ابتدایی، سه اولویت مهم پیش دبستانی، انسداد مبادی بی سوادی و کیفیت بخشی به فرآیند آموزش (دانش آموزان، آموزگاران، مدیران و اولیاء دانش آموزان) داریم.

وی با اشاره به شرکت ۲۳۴ هزار نفر از دانش آموزان خوزستان در طرح های مختلف گفت: شناسایی و پیگیری وضعیت آموزش دانش آموزان لازم التوجه، جشنواره الگوهای نمونه تدریس، جشنواره برای معلمان چندپایه، جشنواره سالانه مدیران و معاونان برای اجرای برنامه سالانه نیز از جمله برنامه های اجرایی در آموزش و پرورش خوزستان بود.

شجاعی با بیان اینکه سه هزار آموزگار حق التدریسی در آموزش و پرورش داریم، بیان کرد: برخی از معلمان به بدنه آموزش و پرورش بدون گذراندن دوره های آموزشی وارد شدند. بنابراین بالغ بر چهار هزار کارگاه آموزشی را در سراسر خوزستان برگزار و نکته افتخارآمیز آن هم برگزاری کاملا رایگان آن است.

وی در ادامه با اعلام اینکه معاون وزیر آموزش و پرورش از اجرای این طرح در خوزستان تقدیر کرد، گفت: اگر این کارگاه ها در قالب دوره ضمن خدمت برگزار می شد آن وقت چند میلیارد هزینه دربر داشت. جلسات مشترکی بین معلمان و اولیان برگزار می کنیم تا نحوه فرآیند آموزشی مقطع ابتدایی که تغییر کرده را به اولیای دانش آموزان این مقطع نیز منتقل کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری