دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19521
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان گفت: برخی از معلمان بدون گذراندن دوره های آموزشی وارد بدنه آموزش و پرورش شدند که آموزش های لازم به آنها ارائه شده است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، اردشیر شجاعی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: در حوزه مقطع ابتدایی، سه اولویت مهم پیش دبستانی، انسداد مبادی بی سوادی و کیفیت بخشی به فرآیند آموزش (دانش آموزان، آموزگاران، مدیران و اولیاء دانش آموزان) داریم.

وی با اشاره به شرکت ۲۳۴ هزار نفر از دانش آموزان خوزستان در طرح های مختلف گفت: شناسایی و پیگیری وضعیت آموزش دانش آموزان لازم التوجه، جشنواره الگوهای نمونه تدریس، جشنواره برای معلمان چندپایه، جشنواره سالانه مدیران و معاونان برای اجرای برنامه سالانه نیز از جمله برنامه های اجرایی در آموزش و پرورش خوزستان بود.

شجاعی با بیان اینکه سه هزار آموزگار حق التدریسی در آموزش و پرورش داریم، بیان کرد: برخی از معلمان به بدنه آموزش و پرورش بدون گذراندن دوره های آموزشی وارد شدند. بنابراین بالغ بر چهار هزار کارگاه آموزشی را در سراسر خوزستان برگزار و نکته افتخارآمیز آن هم برگزاری کاملا رایگان آن است.

وی در ادامه با اعلام اینکه معاون وزیر آموزش و پرورش از اجرای این طرح در خوزستان تقدیر کرد، گفت: اگر این کارگاه ها در قالب دوره ضمن خدمت برگزار می شد آن وقت چند میلیارد هزینه دربر داشت. جلسات مشترکی بین معلمان و اولیان برگزار می کنیم تا نحوه فرآیند آموزشی مقطع ابتدایی که تغییر کرده را به اولیای دانش آموزان این مقطع نیز منتقل کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان