دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19518
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان گفت: اهتمام خوزستان برای شناسایی و جذب دانش آموزان و فرزندان بازمانده از تحصیل بسیار خوب و وقت ویژه ای گذاشته شده است.

به گزارش عصر اهواز، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رمضان ماه ضیافت الهی، رحمت و بخشش بندگان خدا است و امیدوارم همه از خان نعمت و رحمت حق تعالی در این ماه بهره لازم و کافی را ببریم.

وی افزود: سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت دزفول را نیز تبریک می گویم؛ این مناسبت ها همه برای خوزستان بوده و باعث افتخار برای مردم این استان است. شرکت پررنگ مردم در انتخابات را نیز تبریک گفته و بنابه فرمایش مقام معظم رهبری پیروز این میدان خود مردم هستند.

شریعتی اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش تشکیل شده و بنا بود تا هر دو هفته یک بار با موضوعیت کنکور برگزار شود ولی به خاطر انتخابات کمی وقفه افتاد؛ البته در این میان کارگروه های اختصاصی تشکیل شد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: اهتمام خوزستان برای شناسایی و جذب دانش آموزان و فرزندان بازمانده از تحصیل بسیار خوب و وقت ویژه ای گذاشته شده است. اعتبار خوبی در این زمینه را در اختیار آموزش و پرورش و بهزیستی قرار دادیم تا این کار به صورت جدی دنبال شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان