تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19516
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: به دنبال بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از مزار شهدای این شهرستان، گلزار شهدای شادگان در دستورکار قرار گرفت.

نعمت الله آلبوغبیش در گفت و گو با سرویس مهر از بهسازی گلزار شهدای شهرستان شادگان خبر داد و اظهارکرد: به دنبال بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان از مزار شهدای شادگان، گلزار شهدای این شهرستان در دستورکار قرار گرفت. 

وی افزود: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به اتفاق امام جمعه و تعدادی از مسئولین شهرستان ضمن دیدار با تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان از گلزار شهدای شهرستان شادگان بازدید و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام گذاشتند.

معاون فرماندار شادگان یادآور شد: در این بازدید وضعیت فیزیکی گلزار شهدای شهرستان شادگان و معابر مزار مورد بررسی و بهسازی گلزار شهدا در دستور کار قرار گرفت.

آلبوغبیش در ادامه بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و لزوم انتقال وقایع مهم و سرنوشت ساز سوم خرداد سالروز فتح و آزاد سازی خرمشهر تاکید کرد و افزود: رسیدگی به وضعیت فیزیکی گلزار شهدا و بهسازی مزار شهدای گرانقدر و معزز و دیدار با خانواده های آنان و جانبازان و آزادگان که جسم و جان و مال خود را در راه حفظ اسلام و مرز و بوم وطن اسلامی نثار کردند بر همه ما لازم و ضروری است و انتقال این ارزشهای مهم و سرنوشت ساز به نسلهای آینده ضرورتی انکار ناپذیر است.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری