دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19516
تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: به دنبال بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از مزار شهدای این شهرستان، گلزار شهدای شادگان در دستورکار قرار گرفت.

نعمت الله آلبوغبیش در گفت و گو با سرویس مهر از بهسازی گلزار شهدای شهرستان شادگان خبر داد و اظهارکرد: به دنبال بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان از مزار شهدای شادگان، گلزار شهدای این شهرستان در دستورکار قرار گرفت. 

وی افزود: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به اتفاق امام جمعه و تعدادی از مسئولین شهرستان ضمن دیدار با تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان از گلزار شهدای شهرستان شادگان بازدید و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام گذاشتند.

معاون فرماندار شادگان یادآور شد: در این بازدید وضعیت فیزیکی گلزار شهدای شهرستان شادگان و معابر مزار مورد بررسی و بهسازی گلزار شهدا در دستور کار قرار گرفت.

آلبوغبیش در ادامه بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و لزوم انتقال وقایع مهم و سرنوشت ساز سوم خرداد سالروز فتح و آزاد سازی خرمشهر تاکید کرد و افزود: رسیدگی به وضعیت فیزیکی گلزار شهدا و بهسازی مزار شهدای گرانقدر و معزز و دیدار با خانواده های آنان و جانبازان و آزادگان که جسم و جان و مال خود را در راه حفظ اسلام و مرز و بوم وطن اسلامی نثار کردند بر همه ما لازم و ضروری است و انتقال این ارزشهای مهم و سرنوشت ساز به نسلهای آینده ضرورتی انکار ناپذیر است.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان