دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19496
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – عضو هیئت عالی نظارت انتخابات شورای شهر و روستا در خوزستان گفت: در صورت اعتراض مستند نامزدهای انتخابات شورای شهر اهواز، تغییر در نتیجه دور از ذهن نیست

قاسم ساعدی در گفت و گو با سرویس مهر با بیان اینکه این هیئت موطف است به شکایات نامزدهای انتخابات شورای شهر رسیدگی کند تصریح کرد: پس از بررسی شکایات، هر نتیجه ای که حاصل شود در  ترکیب آرای اعضای  اصلی و علی البدل شورای شهر و سایر نامزدها اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه نتیجه اعلام شده حاصل بازشماری ۹۲ صندوق بوده است، ادامه داد: در بازشماری، تطبیق صورتجلسات و … کلیه اعضای هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی و فرمانداری حضور داشته اند که لازم است از زحمات این یک هفته گذشته همه تشکر کنم.

ساعدی تاکید کرد: در همه مواردی که نامزدها اعتراض دارند به صورت مکتوب  اعتراض خود را به هیئت عالی نظارت ارائه کنند تا به آنها به صورت دقیق رسیدگی کنند.

وی گفت: تعییر در نتایج پس از رسیدگی به شکایات و برسی مجدد در صورتی که حقی از کسی ضایع شده باشد دور از ذهن نیست.

نماینده مردم دشت آزادگان تاکید کرد: نامزدهایی که نسب به نتایج انتخابات شورای شهر اهواز اعتراض دارند می توانند طی دو روز اعتراض خود را به این هیئت تقدیم کنند


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان