تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19467
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – امام جمعه دزفول گفت: چهارم خرداد، نمایانگر سرمایه ایثار، جهاد، پایداری و مقاومت مردم دزفول است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی ظهر امروز پنجشنبه در همایش بزرگداشت چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری مردم دزفول که با حضور مردم و برخی از مسئولان ارشد نظامی کشور در مصلای امام علی (ع) پ این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز روزی است که نمایانگر گنج و سرمایه ایثار، جهاد، مقاومت و پایداری است.

وی با بیان اینکه چهارم خرداد برای تمام ملت نماد پایداری در مقابل دشمن تجاوز گراست، افزود: دشمنی که مردم ایران توانستند با جهاد و ایثار و شهادت در مقابل آن بایستند.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه شیر زنان و شیر مردان دزفولی در دفاع مقدس جوانان خود را به جبهه می فرستادند، تصریح کرد: زنان شجاع دزفولی خود نیز جبهه را پشتیبانی کرده و برای آنان امکانات می فرستاند و خانه های ویران شده خود را با دستور مرحوم آیت الله قاضی بازسازی می کردند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به اینکه در طول دوران دفاع مقدس نماز جمعه دزفول با امامت آیت الله قاضی حتی یک هفته نیز قطع نشد، گفت: دشمن تمام تلاش خود را می کرد تا شهر دزفول را از سکنه خالی کند تا رزمندگان روحیه خود را از دست دهند اما به رغم اصابت ۱۷۶ موشک و هزاران راکت و بمباران های شدید به دزفول نتوانستند به این هدف خود برسند.

وی دفاع مقدس را یک گنج با ارزش برشمرد و افزود: دشمنان ایران قصد دارند کاری کنند تا ما جنگ و دفاع مقدس را فراموش کنیم و این فرهنگ ایثار و مقاومت را از ما بگیرند که ما نباید اجازه تحقق هدف را به آنها بدهیم.

امام جمعه دزفول ادامه داد: کسانی هستند که در داخل کشور نیز با دشمن هم صدا و همراه شده اند تا این فرهنگ دفاع مقدس را از خاطره ها پاک کنند اما زهی خیال باطل چرا که جوانان و مردم دانای ملت ایران هرگز دست از سرمایه ایثار، شجاعت، مقاومت و گنجینه خود برنمی دارند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با بیان اینکه امروز برای ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن باید مراقب ارزش ها و ایمان جوانان و کودکانمان باشیم، گفت: باید مراقب باشیم تا دست های پنهانی که فرهنگ جوانان و نوجوانان ما را هدف گرفته اند کوتاه کنیم.

وی در پایان اظهار کرد: دزفول سرداران بسیار و هفت فرمانده لشکر در دفاع مقدس تقدیم کرد که اینها همگی سرمایه های دزفول در ایثار و مقاومت هستند که باید برای تداوم راه آنان باهمدلی و همراهی تلاش کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری