تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19464
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توسعه زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند به منظور پایلوت شدن بین شهرهای هوشمند را در دستور کار داریم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر،  اسماعیل زمانی ظهر امروز در آیین افتتاح فاز نخست طرح های ارتباطات و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند با تقدیر از حضور مسئولان برای افتتاح زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند برای شروع یک کار بزرگ اظهار کرد: توسعه زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند به منظور پایلوت شدن بین شهرهای هوشمند را در دستور کار داریم.

وی افزود: زیرساخت های نرم و سخت را برای منطقه تعریف کردیم. برای توسعه اقتصادی ابتدا اولویت کار را به زیرساخت های فوق اختصاص دادیم که مشترکا با هم در حوزه ارتباطات تلاقی دارند.

زمانی بیان کرد: سازمان ملل متحد تا سال ۲۰۱۵ تعداد ۱۳ شاخص برای شهرهای هوشمند تعریف کرد که در سال بعد این شاخص ها را به ۱۷ مورد ارتقا دادند. چند مورد آن در حوزه زیرساخت های ارتباطی است که یکی از آنها حقوق شهروندی و آزادی های مدنی هست که جزو آیتم های اصلی شهرهای هوشمند هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امیدوارم با توسعه همه جانبه به ویژه رعایت حقوق شهروندی به یک جامعه متمدن و هوشمند در کشور تبدیل شویم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری