دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19464
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توسعه زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند به منظور پایلوت شدن بین شهرهای هوشمند را در دستور کار داریم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر،  اسماعیل زمانی ظهر امروز در آیین افتتاح فاز نخست طرح های ارتباطات و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند با تقدیر از حضور مسئولان برای افتتاح زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند برای شروع یک کار بزرگ اظهار کرد: توسعه زیرساخت های ارتباطی منطقه آزاد اروند به منظور پایلوت شدن بین شهرهای هوشمند را در دستور کار داریم.

وی افزود: زیرساخت های نرم و سخت را برای منطقه تعریف کردیم. برای توسعه اقتصادی ابتدا اولویت کار را به زیرساخت های فوق اختصاص دادیم که مشترکا با هم در حوزه ارتباطات تلاقی دارند.

زمانی بیان کرد: سازمان ملل متحد تا سال ۲۰۱۵ تعداد ۱۳ شاخص برای شهرهای هوشمند تعریف کرد که در سال بعد این شاخص ها را به ۱۷ مورد ارتقا دادند. چند مورد آن در حوزه زیرساخت های ارتباطی است که یکی از آنها حقوق شهروندی و آزادی های مدنی هست که جزو آیتم های اصلی شهرهای هوشمند هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امیدوارم با توسعه همه جانبه به ویژه رعایت حقوق شهروندی به یک جامعه متمدن و هوشمند در کشور تبدیل شویم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان