دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19444
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – وزیر ارتباطات و فناوری پیش از ظهر امروز به منظور افتتاح چند طرح وارد شهرستان آبادان شد.

به گزارش عصر اهواز، محمود واعظی ابتدا در مراسم افتتاحیه طرح های ارتباطی و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند حضور پیدا می کند. واعظی در برنامه هایی بعدی خود به منظور بازدید از پروژه های ارتباطی و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند به شهرک صنعتی خرمشهر و مرکز مخابرات امام می رود.

تجلیل از خانواده شهدا و تحویل اولین لینک FTTH در منزل یک شهید از دیگر برنامه های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آبادان است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مسجد جامع خرمشهر و سخنرانی در این مسجد، خرمشهر را به منظور حضور در آیین افتتاح پنجمین مرکز تبادل ترافیک دیتا (IXP) و مرکز پنجم ارتباطات بین الملل اینترنت کشور (GW) ترک و به سمت اهواز حرکت می کند.

بازدید و افتتاح نمادین پروژه های شرکت ارتباطات زیرساخت در مرکز SC۲ امانیه اهواز و افتتاح مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا در پارک علم و فناوری خوزستان جزو آخرین برنامه های سفر وزیر است.

به گزارش عصر اهواز، با وجود اینکه خبرنگاران از ساعت ۹ صبح وارد فرودگاه آبادان شدند ولی از ورود آنان به فرودگاه برای پوشش خبری سفر وزیر جلوگیری شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان