دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19442
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان ـ اولین نمونه فیبر نوری خانگی در منزل شهید حیاتیان آبادان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، کمال رضایی مدیر فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند پیش از ظهر امروز در حاشیه این افتتاح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین لینک فیبر نوری خانگی (FTTH) در منزل خانواده معظم شهدا افتتاح می کنیم.

وی افزود: این فیبر نوری حداقل سرعت ۵۰ مگابایت را به مشترکان خانگی می دهد و مزایای بسیاری دارد که استفاده از آن بسیار بهتر از شبکه های قدیمی است.

مدیر فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند در پایان تصریح کرد: این فیبر نوری بهترین جایگزین برای شبکه های مسی قدیمی و فرسوده است.

محمود واعظی وزیر ارتباطات نیز در این مراسم اظهار کرد: رئیس جمهور روز گذشته گفت شرمنده مردم خوزستان هستیم که حتی شعار زیبایی سرداده و می گفتند اگر هوا نداریم ولی هواتو داریم.

وی خطاب به مسئولان فناوری خوزستان در واکنش به وجود خط تولید شرکت موبایل جی. ال. ایکس در خرمشهر گفت: باید تلاش کنیم تا قیمت موبایل را ارزان دربیاوریم و در منطقه باعث اشتغالزایی هم می شود. قطعا اگر جدی پای کار بایستیم حمایت می کنیم.

واعظی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به تولید و اشتغال تأکید داشتند و در زمینه تولید باید از خودمان شروع کنیم. نمی شود که مقام معظم رهبری تأکیداتی داشته باشند و ما هر کاری خواستیم انجام دهیم؛ پس باید به افزایش تولید داخلی و اشتغالزایی توجه ویژه ای داشته باشیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان