دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19438
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: هشت آموزشگاه فنی و حرفه ای در شهرستان شادگان فعالیت می کنند و به آموزش های متنوع به هنرجویان اقدام می کنند.

به گزارش عصر اهواز، نعمت اله آلبوغبیش شامگاه چهارشنبه، درمراسم افتتاحیه یک آموزشگاه خیاطی اظهار کرد: مقدمه اشتغالزایی، آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای است که باید به طور جدی مد نظر قرار گیرد. 

معاون فرماندار شادگان با اشاره به نرخ بیکاری شهرستان و تاکید بر ضرورت آموزش حرفه های مورد نیاز به متقاضیان، اظهار کرد: لازمه کارآفرینی و ایجاد اشتغال، توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای است. 

وی با تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود: دراین روز مهم سه افتتاحیه شامل جایگاه عرضه سوخت، مجموعه ورزشی ۹ دی ناحیه مقاومت بسیج و آموزشگاه خیاطی فنی و حرفه ای آزاد ویژه خواهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. 

آلبوغبیش یادآور شد: در آموزشگاه خیاطی، حرفه های مانتو دوزی، نازک دوزی، شلوار دوزی، الگو سازی به روش حجمی و الگوسازی و برش کار لباس زنانه (تک دوزی) به شکل حرفه ای آموزش داده می شود. 

معاون فرماندار شادگان ابراز امیدواری کرد: با افزایش مهارتها و حرفه های فنی که توسط آموزشگاههای آزاد دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور آموزش داده می شود گام اساسی در جهت کارآفرینی و ایجاد اشتغال دراین شهرستان برداشته شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان