دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19435
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دزفول گفت: به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری نمایشگاه عکس جلوه های ایثار در دزفول برپا شد.

نادر سعادتی فرد در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از ۳۰  اثر از عکاسان مختلف کشور در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

وی افزود: در این نمایشگاه جلوه هایی از ایثار و از خودگذشتگی، رشادت و مقاومت رزمندگان، بسیجیان و همچنین پشتیبانی و ایستادگی مردم شهرهای مرزی کشورمان در دوران دفاع مقدس به تصویر کشیده شده است. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دزفول عنوان کرد: این نمایشگاه به مناسبت چهارم خرداد روز دزفول به مدت یک هفته در سالن سرپوشیده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برای بازدید هنرمندان و علاقه مندان دایر است.

به گزارش عصر اهواز، به پاس ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس چهارم خرداد در تقویم کشور روز دزفول نامگذاری شده است.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان