تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19416
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز از منتشر شدن نتایج انتخابات شورای شهر اهواز در روز پنجشنبه چهارم خرداد ماه خبر داد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، نبی اله خون میرزائی با اشاره به اعلام نتایج شورای شهر اهواز گفت: با توجه به اینکه هیئت نظارت در حال تطبیق و انجام بررسی های لازم است، به رغم اعلام قبلی، نتایج فردا پنجشنبه چهارم خرداد ماه منتشر می شود.

وی افزود: امیدواریم تا پایان شب کار تطبیق و بازشماری تمام شود، و پس از تائید آمار به وسیله هیئت نظارت، در روز پنجشنبه اعلام همگانی خواهد شد و پس از آن، اعتراضات داوطلبان دریافت و بررسی خواهد شد.

سرپرست فرمانداری اهواز با بیان اینکه حق اعتراض همچنان محفوظ است افزود: داوطلبان انتخابات شورا پس از اعلام نتایج به مدت دو روز مهلت دارند که اعتراضات خود به آرا انتخابات را به هیئت نظارت شهرستان تسلیم کنند.

 خون میرزائی با بیان اینکه کار بازشماری و تطبیق با دقت تمام ادامه داد، افزود: درحال حاضر در یک سایت مجموعه دستگاه ها با حضور هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی و هیئت عالی نظارت انتخابات شوراها، زیر نظر دوربین های مدار بسته در حال بازشماری و تطبیق هستند و قطعا آرای قطعی و صحیح به اطلاع مردم و داوطلبان خواهد رسید.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری