تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19403
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – دادستان عمومی و انقلاب آبادان از بازداشت یک فرد متخلف در شبکه های مجازی که مردم را به تجمع دعوت می کرد، خبر داد.

ناصر غلامی در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: مردم آبادان برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آبادان با حضور در پای صندوق های رای، حماسه ای عظیم و کم نظیر را خلق کردند.
وی افزود: این حضور حماسی نشان داد مردم آبادان، مردمی ولایتمدار، انقلابی و حافظ خون شهدا هستند اما متاسفانه عده ای در شبکه های مجازی سعی کردند شیرینی انتخابات را بر کام مردم تلخ کنند.
دادستان عمومی و انقلاب آبادان با اشاره به پیام های تجمع در شبکه های مجازی، تصریح کرد: متاسفانه فردی که آبادانی نیست، گروه هایی را با نام آبادان در شبکه های مجازی تشکیل داد و نامزدهای انتخاباتی و همچنین مردم را با موضوع انتخابات به تجمع دعوت می کرد.
غلامی با تاکید بر اینکه راهکار قانونی برای رسیدگی به شکایات نامزدها کاملا فراهم است و جلسات توجیهی نیز با آنها برگزار شده است، تصریح کرد: متاسفانه این فرد متخلف در شبکه های مجازی قصد برهم زدن آرامش آبادان را داشت که با پیگیری های صورت گرفته، محل زندگی وی شناسایی و بازداشت شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان