دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19403
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – دادستان عمومی و انقلاب آبادان از بازداشت یک فرد متخلف در شبکه های مجازی که مردم را به تجمع دعوت می کرد، خبر داد.

ناصر غلامی در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: مردم آبادان برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آبادان با حضور در پای صندوق های رای، حماسه ای عظیم و کم نظیر را خلق کردند.
وی افزود: این حضور حماسی نشان داد مردم آبادان، مردمی ولایتمدار، انقلابی و حافظ خون شهدا هستند اما متاسفانه عده ای در شبکه های مجازی سعی کردند شیرینی انتخابات را بر کام مردم تلخ کنند.
دادستان عمومی و انقلاب آبادان با اشاره به پیام های تجمع در شبکه های مجازی، تصریح کرد: متاسفانه فردی که آبادانی نیست، گروه هایی را با نام آبادان در شبکه های مجازی تشکیل داد و نامزدهای انتخاباتی و همچنین مردم را با موضوع انتخابات به تجمع دعوت می کرد.
غلامی با تاکید بر اینکه راهکار قانونی برای رسیدگی به شکایات نامزدها کاملا فراهم است و جلسات توجیهی نیز با آنها برگزار شده است، تصریح کرد: متاسفانه این فرد متخلف در شبکه های مجازی قصد برهم زدن آرامش آبادان را داشت که با پیگیری های صورت گرفته، محل زندگی وی شناسایی و بازداشت شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان