دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19398
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – امام جمعه دزفول گفت: بزرگداشت چهارم خرداد، روز دزفول ادای احترام به مردم شهری است که هشت سال زیر بمباران موشکی، هوایی و زمینی دشمن ایستادگی کرد. 

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: روز چهارم خرداد فرصتی برای تبیین مقاومت و ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس است. 

امام جمعه دزفول عنوان کرد: بزرگداشت این روز، ادای احترام به مردم شهری است که هشت سال زیر بمباران موشکی، هوایی و زمینی دشمن ایستادگی کرد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی همچنین با گرامیداشت سوم خرداد سالروز عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر عنوان کرد: ملت ایران با گرامیداشت سوم و چهارم خرداد بار دیگر با آرمان های بلند شهدا تجدید میثاق می کند.

امام جمعه دزفول در ادامه بیان کرد: دشمن که نتوانسته از طریق نظامی علیه ایران اسلامی وارد عمل شود در پی تغییر رفتار ماست لذا باید هوشیار باشیم.

حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت: هیچ ابرقدرتی نخواهد توانست ملت بزرگ ایران را از اهداف و آرمان های خود بازدارد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، به پاس ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس چهارم خرداد بعنوان روزمقاومت و پایداری مردم دزفول نامگذاری شده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان