دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19393
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دزفول گفت: دومین همایش شعر گویشی محلی دزفول به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری برگزار شد.

نادرسعادتی فرد در گفت و گو باخبرنگار مهر اظهار کرد : این همایش سه شنبه شب با حضور بیش از ۱۵۰ شاعر و علاقمند در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برگزار شد.

وی افزود: این برنامه دومین همایش شعر گویشی محلی بود که به مناسبت گرامیداشت روز مقاومت و پایداری دزفول با همکاری انجمن شعر برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دزفول گفت: با توجه به استقبال از این همایش، تلاش بر این است با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان سال آینده این همایش به صورت منطقه ای برگزار شود. 

سعادتی فرد تصریح کرد: از مهمترین بخش های این همایش، رونمایی از کتاب «سوسن های سربه زیر» بود که به کوشش حبیب شوکتی نیا به زیور طبع آراسته شده است.

وی ادامه داد: این کتاب مجموعه ای از داستانهای دفاع مقدس است که به همت ۱۷ نویسنده دزفولی نوشته شده است. 

سعادتی فرد یادآور شد: در پایان از شاعرانی که در این همایش به شعرخوانی پرداختند و همچنین نویسندگان داستانهای کتاب «سوسن های سر به زیر» با اهدای هدایا و لوح سپاس قدردانی شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان