دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19387
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر – به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، صبحگاه عمومی و نیروهای مسلح با حضور استاندار خوزستان و خادم الشهدا فرمانده قرارگاه کربلا برگزار شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر در صبح روز سوم خرداد، تجمع عمومی بزرگداشت سوم خرداد با حضور عموم مردم و نیروهای نظامی و انتظامی در محوطه مسجد جامع برگزار شد.

استاندار خوزستان در این مراسم از اختصاص ۲۴ هزار میلیارد تومان برای توسعه خوزستان خبر داد و اظهار کرد: ۲۴ هزار میلیارد تومان برای بحث های مختلف از جمله زیرساخت های فاضلاب، لایروبی اروند، ریزگردها پیش بینی شده است

غلامرضا شریعتی با اشاره به سالروز فتح خرمشهر به نقش دولت در سازندگی شهرستان های خرمشهر اشاره کرد و گفت: دولت اقدامات قابل توجهی در بحث زیرساخت ها انجام داده است و تثبیت منطقه آزاد می تواند سبب توسعه بیشتر باشد.

وی با گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: دوران دفاع مقدس و فتح خرمشهر به روزهای زمان پیامبر شباهت دارد چرا که در هر دو دوران تعداد کم در مقابل نیروهای بسیار ظلم، قرار داشتند.

استاندار خوزستان این فتح و پیروزی را نشانه لطف خداوند به رزمندگان دانست و افزود: مقابله در مقابل استکبار باعث شده که در مقابل تحریم هاو مشکلات ایستادگی کنیم و دست نیاز دراز نکنیم.

وی به برگزاری انتخابات اخیر اشاره و بیان کرد: این انتخابات تجلی مردم سالاری پایدار، مستحکم کردن امنیت ملی و ارتباط ملت، ملت و مردم بود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان