دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19364
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز-مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: فرهنگیان خوزستان می توانند درخواست انتقال برون استانی خود را از دهم خردادماه ۹۶ با ورود به سامانه انتقال ثبت کنند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر به نقل از آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده با اشاره به آمار نقل و انتقالات خارج از استان در سال گذشته عنوان کرد: بالغ بر دو هزار و ۷۰۶  نفر در سال ۹۵ متقاضی خروج از استان بودند که از این تعداد ۹۸۵ نفر به خارج از استان منتقل شدند.

تقی زاده ادامه داد: از تعداد ۹۸۵  انتقالی سال گذشته تعداد ۳۸۸ نفر به صورت انتقال دائم و مابقی به صورت موقت منتقل شدند.

وی با اشاره به بندهای این شیوه نامه عنوان کرد: از مهمترین بندهای این دستورالعمل می توان به شرایط لازم برای درخواست انتقال، زمانبندی ثبت نام و تبصره های مختلف اشاره کرد. فرهنگیانی که متقاضی انتقال خارج از استان هستند می بایست حداقل پنج سال سابقه تدریس تمام وقت داشته و همچنین دارای وضعیت استخدامی پیمانی یا رسمی باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان شرایط متقاضیان انتقال را چنین برشمرد: افرادی که هنوز متعهد خدمت هستند مجاز به ثبت نام نیستند. افراد دارای بیماری های صعب العلاج با داشتن سه سال سابقه خدمت و به شرطی که در استان امکان مداوا نباشد، می توانند به صورت موقت درخواست خروج از استان بدهند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، کارگروه نقل و انتقالات خارج از استان آموزش و پرورش خوزستان در سالن تدبیر اداره کل متبوع برگزار و شیوه نامه نقل و انتقالات خارج استان برای اجرا به مناطق و نواحی ابلاغ شد. و فرهنگیان می توانند درخواست خود را از طریق سامانه http://www.hrm.medu.ir.com  ثبت کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان