دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19362
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: دختران ما از پسران مدال های خوش رنگ تری کسب می کنند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا امینی پیش از ظهر امروز در مجمع انتخاب رئیس هیئت قایقرانی خوزستان اظهار کرد: از اینکه قایقرانی را در سبد ورزش خوزستان ندیده بودند، عذرخواهی می کنم. 

وی افزود: مدیرکل ورزش خوزستان دوست دارد که قایقرانی این استان تقویت شود و با توجه به اینکه شروع قایقرانی از خوزستان بوده چنین هدفی دور از انتظار نیست. همچنین امیدوارم اولین مدرسه این رشته نیز هرچه سریعتر در خوزستان راه اندازی شود.

رئیس فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: فدراسیون قایقرانی در قالب سه فدراسیون جهانی در ایران شناخته شده که دارای ۱۲۰ مدال در دنیا است. یکی از مزیت های این رشته این است که دختران هیچ محدودیتی برای حضور در مسابقات ندارند.

امینی ادامه داد: دختران ما از پسران مدال های خوش رنگ تری کسب می کنند و حتی وزیر قبل نیز به فدراسیون قایقرانی خیلی کمک کرده بود و خوشبختانه دومین فدراسیونی بودیم که بیشترین مدال ها را بعد از کشتی کسب کردیم.

وی عنوان کرد: هیچ مشکلی از نظر اعتباری نداریم و به تجهیزات استان ها می توانیم کمک کنیم. استان های زنجان، همدان، آذربایجان غربی و اصفهان که دار و ندار آنها از منابع آبی فقط یک سد است همه در مسابقات اینچئون مدال های خوبی را کسب کردند.

رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به اینکه همه خوزستان بدهکار هستیم، گفت: امروز همه ما مسئولان در واقع مسئولیت خود را مدیون خوزستان می دانیم.

امینی در پایان گفت: خوزستان نیروی انسانی و منابع آبی خیلی خوبی دارد و سال ۷۳ یا ۷۴ اولین دوره  مربیگری سانتو در این استان برگزار شده بود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان