دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19319
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


ماهشهر- سرمربی تیم پالایش نفت آبادان گفت: در هر بازی تمامی تلاش خود را به کار می کنیم اما اینکه چه امتیازی حاصل شود ما کمترین دخالت را در آن داریم.

به گزارش عصر اهواز، حماد ثامری عصر امروز پس از باخت تیمش مقابل پتروشیمی بندرامام خمینی در دومین بازی فینال لیگ برتر بسکتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در هر چهار کوارتر سعی کردیم روند خود را داشته باشیم اما در کوارتر سوم هم بچه ها تمرکز نداشتند.

وی با اشاره به بروز برخی اتفاقات در زمین تصریح کرد: مجموع آنچه گفته شد سبب بروز اختلاف امتیازی میان ما و تیم پتروشیمی شد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: اختلاف ایجاد شده در کوارتر سوم نتیجه بازی را چنین رقم زد.

ثامری در مورد بازی سوم دو تیم افزود: تمامی تلاش خود را به کار می بریم اما اینکه چه امتیازی حاصل شود ما کمترین دخالت را در آن داریم.

به گزارش عصر اهواز؛ در دومین دیدار فینال عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه  تیمهای پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام در محل سالن اندیشه شهرک ممکو ماهشهر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم پتروشیمی با کسب نتیجه ۸۴ بر ۶۲ پیروز میدان شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان