تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19318
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – سرپرست فرمانداری اهواز از وجود تعرفه های رای اسکن شده در صندوق های رای انتخابات شورای شهر خبر داد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، نبی اله خون میرزائی در خصوص اعلام نتایج آرای نامزدهای انتخابات شورای شهر اهواز گفت: آرای غیر قطعی تجمیع شده صندوق های شورای شهر اهواز به هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان اهواز داده شده است و هیئت نظارت هم جداگانه آمارها را ثبت کرده و آمار هیئت اجرایی و هیئت نظارت در حال تطبیق است و هرجا مغایرتی وجود داشته باشد، این مغایرت از جانب هیئت نظارت به هیئت اجرایی اعلام می شود، و روی آن تصمیم گیری می شود.

وی ادامه داد: تعداد صندوق هایی نیز هستند که آرای مخدوش، مشکل دار، دارای خط خوردگی و تعرفه های اسکن شده و مواردی از این قبیل درون آنها وجود دارد که در حال بررسی دقیق تر و شمارش دقیق تر هستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز گفت: بنابراین ما فعلا آمار قطعی برای اعلام کردن نداریم و بعد از اینکه هیئت نظارت نظر خود را درباره کل آرای شورای شهر اهواز به فرمانداری اعلام کرد و مغایرت ها رفع شدند، این آمار تحت عنوان آرای قطعی به اطلاع عموم خواهد رسید.

خون میرزائی افزود: داوطلبان انتخابات شورا پس از اعلام آگهی به مدت دو روز مهلت دارند که اعتراضات خود را به به هیئت نظارت شهرستان اعلام کنند و این فرصت اعتراض محفوظ و قانونی است و از روز انتشار آگهی به مدت دو روز وجود خواهد داشت.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان