تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19301
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – ازسوی فرمانده سپاه ناحیه دزفول برنامه های چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول تشریح شد.

سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد در گفت و گو با سرویس مهر، اظهار کرد: برگزاری جشنواره موسیقی مقاومت، برپایی نشست ادبی، فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد با برپایی محفل ادبی و قرآنی، دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه های روز چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری مردم دزفول است.

وی، برگزاری رزمایش سپاه و ارتش، جشنواره غذا، جشن شب های مقاومت، اجرای برنامه های محرومیت زدایی و اردوی جهادی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه پدافند هوایی در مصلای جمعه، برگزاری همایش نقش زنان در دفاع مقدس را از دیگر برنامه های چهارم خرداد روز دزفول برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول عنوان کرد: تجلیل از جانبازان عملیات بیت المقدس، برگزاری جنگ شادی، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم و غبارروبی مزار شهدا از دیگر برنامه های چهارم خرداد است.

محتشمی راد همچنین گفت: همایش چهارم خرداد نیز ساعت ۹:۳۰ روز پنجشنبه چهارم خرداد در مصلای امام علی برگزار می شود که این همایش با اجرای تصنیف،کلیپ ،شعر و سخنرانی یکی از فرماندهان نظامی همراه خواهد بود.

وی افزود:نقاشی کودکان در پارک دولت با محوریت مقاومت ،معاینه رایگان بیماران در شهر حمزه،افتتاح کلانتری ۱۹ مدرس و برگزاری مسابقه شطرنج از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای چهارم خرداد در دزفول است.

به گزارش مهر، به پاس ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس چهارم خرداد بعنوان روزمقاومت و پایداری مردم دزفول نامگذاری شده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان