دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19281
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان، فحاشی یک نفر از کادر فنی تیم پتروشیمی بندر امام به خود را قابل قبول ندانست.

به گزارش عصر اهواز، حماد ثامری عصر امروز پس از شکست تیمش مقابل پتروشیمی بندر امام در ماهشهر گفت: برای انجام یک بازی خوب بایستی تلاش شود و شرایطی پیش آید تا تماشاچیان در فضایی آرام به تماشای بازی بنشینند.

وی افزود: متاسفانه امروز از ابتدای بازی شاهد فحاشی تماشاچیان تیم مقابل بودیم ضمن اینکه در کمال ناباوری، یک نفر از کادر فنی تیم پتروشیمی شخصا به من توهین کرد.

ثامری اظهار کرد: هر دو تیم خوزستانی هستند و نمی دانم که حالا این برد و باختها چقدر ارزش دارد که یکی از کادر فنی تیم مقابل بیاید و به ما فحاشی کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: حامد حدادی بازیکن بزرگی است و مسلما یکی از بازیکن خوب آسیاست؛  اگر حامد حدادی در منطقه رنگی بیشتر از سه یا چهار ثانیه بماند از آن تخلف گرفته نشود به هیچ طریقی نمی توان مقابله کرد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: حدادی بازیکنی است که از داور اجازه ماندگاری در منطقه رنگی را بیشتر از سه ثانیه  دارد و اینگونه نمیشود توپ را مهار کرد.

ثامری افزود: برابر قانون نمی توان بیشتر از سه ثانیه در منطقه رنگی ماند، ولی این بازیکن گرفتن ها و خطا دادن هایش خیلی واضح بود.

وی اظهار کرد: از فدراسیون و داورها می خواهم تا در بازیهای بعدی با تمرکز بیشتری به قضاوت بپردازند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان