دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19259
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر – مدیر آموزش و پرورش خرمشهر از برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی در میان هفت هزار و ۹۰۰ دانش آموز مقطع متوسطه اول در این شهرستان خبر داد. 

عبدالحافظ عنبری در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: آزمون پیشرفت تحصیلی طی سه مرحله در خرمشهر برگزار و کارنامه آنها  صادر شد و بر اساس این آزمون ها، برنامه ریزی های آموزشی ویژه نیز انجام گرفته شد. 

مدیرآموزش و پرورش خرمشهر با بیان اینکه برگزاری این آزمون ها از بهمن ۹۵ آغاز شد و اردیبهشت جاری پایان یافت، افزود: این آزمون ها برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و بهبود وضعیت تحصیلی آنها برگزار شد و بر اساس کارنامه برای دانش آموزانی که نیاز به تقویت داشتند فوق برنامه هایی در نظر گرفت شد. 

وی ادامه داد: برنامه های ویژه همچون برگزاری کلاس های فوق برنامه توسط خیران آموزشی با هدف آمادگی دانش آموزان برای شرکت در امتحانات دو نوبت برگزار شده است. 

عنبری، برگزاری این کلاس ها را دارای نفشی موثر در تقویت بنیه آموزشی دانش آموزان مقطع متوسطه اول دانست.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان