شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19242
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۶

به دلیل وزش باد در کشور عراق کانون های گرد و غبار فعال شدند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصراهواز – کوروش بهادری، مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار که از امروز صبح برخی نقاط استان را فرا گرفته تا دوشنبه با شدت و ضعف ادامه دارد.

کوروش بهادری اظهار کرد: به دلیل وزش باد در کشور عراق  و فعال شدن کانون های گرد و غبار تا روز دوشنبه فعال می مانند . همچنین شعاع دید اهواز، بستان، آبادان و خرمشهر شنبه در اهواز به چهار کیلومتر رسید.

وی افزود: از دوشنبه تا آخر هفته جو پایداری بر استان حاکم است و از امروز (شنبه) تا دوشنبه افزایش ابر و بارش های پراکنده در ارتفاعات پیش بینی می شود و در جنوب علاوه بر افزایش ابر شاهد گرد و غبار هستیم.

در ۲۴ ساعت گذشته آبادان، امیدیه، ماهشهر و آغاجاری با ۴۵ و ایذه با ۱۶ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۴۴ و ۲۶ درجه سانتیگراد در نوسان است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان