تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19228
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرماندار آبادان از برگزاری جشن پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در این شهر خبر داد.

به گزارش عصر اهواز، عزیزاله شهبازی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نماینده ستاد روحانی برای دریافت مجوز برگزاری آئین جشن پیروزی به ما مراجعه کرد، گفت: از آنجایی که ما مشغول جمع بندی آرای شورای اسلامی شهر هستیم لذا از آنان خواستیم تا این جشن را به زمانی دیگر موکول کنند.
وی افزود: این جشن بایستی به صورت بسیار شکیل و درخور ریاست جمهوری مملکت و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهری برگزار شود چرا که روحانی منتخب قاطبه مردم ایران است.
شهبازی با تاکید بر اینکه انجام هرگونه اجتماعی در شهر باید با هماهنگی فرمانداری آبادان انجام شود، اظهار کرد: همواره پایبند قانون بوده و به آن تمکین می کنیم و طبق فرمایش اکید مقام معظم رهبری قانون مداری سرلوحه کارمان است.
وی تصریح کرد: در بحث آرای مردمی با هیچ کس تعارف و شوخی نداریم، آرامش روحی مردم برایمان مهم است، رای مردم حق الناس است و با هیچ چیزی قابل معاوضه نیست.
فرماندار آبادان با بیان اینکه هر رای نوشته شده از سوی مردم با دقت نظر خوانده می شود، گفت: تمامی مراحل برگزاری انتخابات در کمال صحت و شفافیت انجام و دنبال می شود و هر آنچه را که مردم انتخاب می کنند ما همان را قرائت می کنیم.
شهبازی افزود: انتخابات در کمال شور، شعور و آگاهی مردم انجام شد که این نشان از بالا بودن شعور سیاسی مردم دارد که قابل تقدیر است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان