دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19228
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرماندار آبادان از برگزاری جشن پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در این شهر خبر داد.

به گزارش عصر اهواز، عزیزاله شهبازی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نماینده ستاد روحانی برای دریافت مجوز برگزاری آئین جشن پیروزی به ما مراجعه کرد، گفت: از آنجایی که ما مشغول جمع بندی آرای شورای اسلامی شهر هستیم لذا از آنان خواستیم تا این جشن را به زمانی دیگر موکول کنند.
وی افزود: این جشن بایستی به صورت بسیار شکیل و درخور ریاست جمهوری مملکت و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهری برگزار شود چرا که روحانی منتخب قاطبه مردم ایران است.
شهبازی با تاکید بر اینکه انجام هرگونه اجتماعی در شهر باید با هماهنگی فرمانداری آبادان انجام شود، اظهار کرد: همواره پایبند قانون بوده و به آن تمکین می کنیم و طبق فرمایش اکید مقام معظم رهبری قانون مداری سرلوحه کارمان است.
وی تصریح کرد: در بحث آرای مردمی با هیچ کس تعارف و شوخی نداریم، آرامش روحی مردم برایمان مهم است، رای مردم حق الناس است و با هیچ چیزی قابل معاوضه نیست.
فرماندار آبادان با بیان اینکه هر رای نوشته شده از سوی مردم با دقت نظر خوانده می شود، گفت: تمامی مراحل برگزاری انتخابات در کمال صحت و شفافیت انجام و دنبال می شود و هر آنچه را که مردم انتخاب می کنند ما همان را قرائت می کنیم.
شهبازی افزود: انتخابات در کمال شور، شعور و آگاهی مردم انجام شد که این نشان از بالا بودن شعور سیاسی مردم دارد که قابل تقدیر است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان