تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19225
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – با پایان یافتن کارشمارش آرای صندوق ها، منتخبان انتخابات شورای شهر دزفول معرفی شدند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، بر اساس  آمار قطعی که لحظاتی پیش از سوی ستاد انتخابات دزفول اعلام شد؛ عادل دوایی فر با کسب ۴۰۸۲۹ رای، عظیم سرافراز با ۳۹۹۵۶ رای، حمیدرضا چمن آرا با ۲۷۹۱۷ رای، فرهاد جاموسی با اخذ ۲۷۵۶۶ رای، سید مصطفی عظیمی فر با ۲۳۸۶۶ رای، تورج بختیاری با رای ۱۹۶۰۹ رای، عزت الله حاجیوند رشیدی با  ۱۸۹۴۰ رای، میرزا علی آستی با کسب ۱۷۲۹۷ رای و حمید کلانتری با ۱۶۹۳۷ به عنوان ۹ عضو منتخب از سوی مردم برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دزفول معرفی شدند. 

ضمن اینکه غلامعلی سلیم گندمی با۱۶۸۲۰ رای، غلامرضا گلچین با کسب ۱۶۴۹۲ رای، محمدرضا دبیرزاده با ۱۶۰۵۳ رای، سید باقر موسوی فخر با ۱۵۹۹۶ رای، حسین خدیور باکسب ۱۵۰۵۵ رای و حسین یوسفی  نیز با اخذ ۱۳۰۲۶ رای به عنوان اعضای علی البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دزفول معرفی شدند.

عظیم سرافراز، فرهاد جاموسی و عادل دوایی فر هم اکنون نیز عضو فعلی شورای شهر دزفول محسوب می شوند ضمن اینکه تورج بختیاری و حمیدکلانتر نیز اعضای علل بدل این دوره از شورای شهر دزفول هستند. سیدمصطفی عظیمی فر نیز در دوره سوم شورای شهر دزفول ریاست این شورا را برعهده داشته است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان