دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19225
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – با پایان یافتن کارشمارش آرای صندوق ها، منتخبان انتخابات شورای شهر دزفول معرفی شدند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، بر اساس  آمار قطعی که لحظاتی پیش از سوی ستاد انتخابات دزفول اعلام شد؛ عادل دوایی فر با کسب ۴۰۸۲۹ رای، عظیم سرافراز با ۳۹۹۵۶ رای، حمیدرضا چمن آرا با ۲۷۹۱۷ رای، فرهاد جاموسی با اخذ ۲۷۵۶۶ رای، سید مصطفی عظیمی فر با ۲۳۸۶۶ رای، تورج بختیاری با رای ۱۹۶۰۹ رای، عزت الله حاجیوند رشیدی با  ۱۸۹۴۰ رای، میرزا علی آستی با کسب ۱۷۲۹۷ رای و حمید کلانتری با ۱۶۹۳۷ به عنوان ۹ عضو منتخب از سوی مردم برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دزفول معرفی شدند. 

ضمن اینکه غلامعلی سلیم گندمی با۱۶۸۲۰ رای، غلامرضا گلچین با کسب ۱۶۴۹۲ رای، محمدرضا دبیرزاده با ۱۶۰۵۳ رای، سید باقر موسوی فخر با ۱۵۹۹۶ رای، حسین خدیور باکسب ۱۵۰۵۵ رای و حسین یوسفی  نیز با اخذ ۱۳۰۲۶ رای به عنوان اعضای علی البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دزفول معرفی شدند.

عظیم سرافراز، فرهاد جاموسی و عادل دوایی فر هم اکنون نیز عضو فعلی شورای شهر دزفول محسوب می شوند ضمن اینکه تورج بختیاری و حمیدکلانتر نیز اعضای علل بدل این دوره از شورای شهر دزفول هستند. سیدمصطفی عظیمی فر نیز در دوره سوم شورای شهر دزفول ریاست این شورا را برعهده داشته است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان