دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19220
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – فرماندار باوی از اعلام معرفی اعضای شورای شهر ملاثانی و شیبان خبر داد و گفت: نتایج شورای شهر ویس هنوز آماده نشده است.

حیدر کاظمی در گفتگو با بخش مهر اظهار کرد: در شهر ملاثانی، احمد حمیدی با دو هزار و ۲۴۴ رأی، علیرضا عامری (سرحان) با یک هزار و ۸۸۴ رأی، ناجی غافلی با یک هزار و ۸۵۵ رأی، خلیل مرداسی با یک هزار و ۸۵۳ رأی و کاظم نیک نام با یک هزار و ۷۱۱ رأی به ترتیب کرسی های اول تا پنجم شورای شهر را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: قادر وثوقی فر با یک هزار و ۶۸۹ رأی، علی منصوری با یک هزار و ۶۴۱ رأی و اسماعیل بچاکیان با یک هزار و ۶۲۶ رأی نیز به ترتیب نفرات اول تا سوم علی البدل شورای شهر ملاثانی هستند.

فرماندار باوی تصریح کرد: در شهر شیبان نیز مجید سلامات با سه هزار و ۶۰۱ رأی، کامل نیسی با سه هزار و ۵۸۸ رأی، محمد باوی حسن پوری با سه هزار و ۲۱۳ رأی، حمید الوان پورشریف سه هزار و ۱۱۲ رأی و محمد سلامی با سه هزار و ۵۸ رأی به ترتیب کرسی های اول تا پنجم شورای شهر را کسب کردند.

کاظمی ادامه داد: جاسم دلفی با دو هزار و ۳۷۶ رأی و همسرش با دو هزار و ۲۱۷ رأی و در نهایت زینب خنافره با دو هزار و ۱۶۴ رأی به ترتیب سه عضو علی البدل شورای شهر شیبان هستند.

وی در پایان گفت: نتایج شورای شهر ویس هنوز آماده نشده و تا چند ساعت دیگر اعلام می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان