دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19196
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – فرماندار دزفول، میزان مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات روز جمعه را بیش از ۷۳ درصد اعلام کرد.

حبیب اله آصفی در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ هزار نفر از مردم شهرستان دزفول در انتخابات روز جمعه شرکت کردند.

وی، تعداد کل آرای صحیح موخوذه در شهرستان دزفول را ۲۱۴ هزارو ۴۸۶ رای عنوان کرد و گفت: تعدادی معدودی از آرای اخذ شده باطله بود.

فرماندار دزفول اضافه کرد: همچنان کار شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی در ستاد انتخابات شهرستان دزفول ادامه دارد و شمارش آرای حدود ۵۰ صندوق اخذ رای در حال انجام است و تا ساعتی دیگر نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر دزفول نیز اعلام می شود.

به گزارش عصر اهواز، بیش از سه هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی وظیفه برگزاری انتخابات را در چهار بخش شهرستان دزفول بر عهده داشتند.

شهرستان دزفول با چهار بخش مرکزی،سردشت ،شهیون ،چغامیش و ۹ شهر ۴۸۰ هزار نفر جمعیت دارد. ۳۲۰ هزار نفر از جمعیت ۴۸۰ هزار نفری شهرستان دزفول شرایط شرکت در انتخابات را داشتند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان