دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19180
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – خرمشهر به دلیل انجام انتخابات شوراهای شهر در آن به صورت الکترونیکی، خیلی زود اعضای شورای شهر آینده خود را شناخت.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر و به نقل از نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر، محمدجواد بچاری با چهار هزار و ۶۸۶ رای، امیر ثامری با چهار هزار و۵۴۱ رای، موسی مطوری جزیره با سه هزار و ۹۲۴ رای، علی بندری با سه هزار و ۸۴۷ رای، میلاد پورحمزاوی با سه هزار و ۸۲۹ رای، حاتم بندری با سه هزار و ۸۰۸ رای و فاخر ربیعی با سه هزار و ۷۱۷ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

از سوی دیگر، سیدمنصور فاخری با سه هزار و ۴۷۶ رای، ‌احمدرضا یونس‌زاده شیرازی با سه هزار و ۴۶۸ رای، احمد بوعذار با سه هزار و ۳۰۲ رای، مجید حیدری با سه هزار و ۳۰۱ رای و عادل چلداوی با سه هزار و ۱۷۵ رای به عنوان اعضای علی‌البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهر خرمشهر انتخاب شدند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، شورای شهر خرمشهر در دوره چهارم در میانه های راه به انحلال رسیده بود و شهردار خرمشهر را استاندار خوزستان منصوب کرده بود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان