شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19148
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت: ممکن است در ارسال تعرفه ها برای برخی شعب رای گیری انتخابات تاخیری وجود داشته، ولی کمبودی برای توزیع تعرفه نداشتیم. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، علی حسین حسین زاده امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات سال جاری بوده اند که بر اساس پیش بینی بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار تعرفه در خوزستان تهیه کردیم و از این حیث کمبودی در خوزستان نداریم.

وی افزود: جاهایی که اعلام نیاز کردند به درخواست آنها پاسخ دادیم و امروز برای هشت فرمانداری که درخواست تعرفه داشتند، تعرفه مورد نیاز را ارسال کردیم به همین دلبل هیچ گونه کمبودی را در سطح استان مشاهده نکردیم. 

حسین زاده عنوان کرد: ممکن است در ارسال تعرفه ها برای برخی شعب تاخیری وجود داشته ولی کمبودی برای توزیع تعرفه نداشتیم. 

با توجه به استقبال بی نظیر مردم خوزستان در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انشاالله بعد از اتمام ساعات انتخابات که بعد از اطلاعیه ۳۴ ستاد انتخابات کشور که ساعت ۲۳ را اعلام کرده بعد از اتمام افرادی که در صف انتخابات شعب اخذ رأی هستند به داخل شعب دعوت و بعد از آن درهای حوزه های انتخاباتی بسته و کار شمارش آرا انجام می شود و سعی می کنیم تا در کمترین فرصت کار شمارش آرا را انجام بدهیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان