تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19148
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت: ممکن است در ارسال تعرفه ها برای برخی شعب رای گیری انتخابات تاخیری وجود داشته، ولی کمبودی برای توزیع تعرفه نداشتیم. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، علی حسین حسین زاده امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در انتخابات سال جاری بوده اند که بر اساس پیش بینی بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار تعرفه در خوزستان تهیه کردیم و از این حیث کمبودی در خوزستان نداریم.

وی افزود: جاهایی که اعلام نیاز کردند به درخواست آنها پاسخ دادیم و امروز برای هشت فرمانداری که درخواست تعرفه داشتند، تعرفه مورد نیاز را ارسال کردیم به همین دلبل هیچ گونه کمبودی را در سطح استان مشاهده نکردیم. 

حسین زاده عنوان کرد: ممکن است در ارسال تعرفه ها برای برخی شعب تاخیری وجود داشته ولی کمبودی برای توزیع تعرفه نداشتیم. 

با توجه به استقبال بی نظیر مردم خوزستان در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انشاالله بعد از اتمام ساعات انتخابات که بعد از اطلاعیه ۳۴ ستاد انتخابات کشور که ساعت ۲۳ را اعلام کرده بعد از اتمام افرادی که در صف انتخابات شعب اخذ رأی هستند به داخل شعب دعوت و بعد از آن درهای حوزه های انتخاباتی بسته و کار شمارش آرا انجام می شود و سعی می کنیم تا در کمترین فرصت کار شمارش آرا را انجام بدهیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری