شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19140
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – با وجود اینکه مهلت رای گیری در انتخابات رو به پایان است ولی تراکم جمعیت رأی دهندگان در شعب اخذ رای خوزستان همچنان رو به افزایش است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، مطابق با پیش بینی به عمل آمده با کاسته شدن از گرمای هوا و از حدود ساعت ۱۷حوزه های اخذ رای در شهرهای مختلف خوزستان با حضور چشمگیر مردم بسیار شلوغ و پر ازدحام شده است.

جالب توجه اینکه مسئولان و کارکنان حوزه ها با تلاش فراوان در حال رای گیری از شهروندان هستند اما تراکم جمعیت مرتب رو به فزونی است و از شدت آن کاسته نمی شود.

بسیاری از حوزه ها و شعب اخذ رای در استان خوزستان با کمبود و نبود تعرفه مواجه شده اند و ستاد انتخابات در حال ارسال تعرفه های اضافی برای این شعب است.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان