شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19139
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرماندار آبادان حضور آبادانی ها در پای صندوقهای رای انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه را بی نظیر خواند.

به گزارش عصر اهواز، عزیزاله شهبازی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تمدید زمان راگیری تا ساعت ۲۲ امشب گفت: انتخابات در فضایی بسیار خوب در حال برگزاری است و نظارت های مستمر ناظران، هیئت های اجرایی و نمایندگان فرمانداری از شعب اخذ رای به طور مستمر انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ گزارشی دال بر بروز تخلف در شعب اخذ رای واصل نشده است، افزود: با توجه به تراکمی که در ساعات اولیه صبح در برخی از شعب اخذ رای بود، میزان بیشتری از برگه های تعرفه را با تائید هیئت های اجرایی و نظارت برای این شعب پیش بینی و ارسال شد.

شهبازی با تقدیر از حضور مردم شهرستان آبادان در انتخابات اظهار کرد: براساس هماهنگی های انجام شده، کار رای گیری از مردم تا زمان تعیین شده به طور کامل به انجام می رسد.

وی تصریح کرد: فضایی آرام در برگزاری انتخابات حاکم است و هر آنچه مردم در صندوقهای رای انداخته اند همان خوانده می شود.

فرماندار آبادان همچنین ضمن قدردانی از همراهی و کمک رسانه ها در انعکاس اخبار حماسه خلق شده توسط مردم در انتخابات جاری، یادآور شد: نتایج انتخابات توسط ستاد انتخابات کشور اعلام می شود اما ما می توانیم نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان را تا فردا صبح اعلام کنیم.

شهبازی گفت: ما دقت را فدای سرعت نمی کنیم و با ظرافت و حساسیت بالا رای مردم را خوانده و اعلام می کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان