شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19137
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ رئیس ستاد انتخابات خوزستان از توزیع تعرفه رای گیری بین هفت شهر این استان خبر داد.

علی حسین حسین زاده در گفتگو با بخش مهر اظهار کرد: با توجه به حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، بر اساس پیش بینی هایی انجام شده از قبل و همچنین سرشماری جمعیت سال ۹۵ تعداد افراد واجد شرایط در شهرستان مشخص شد.

وی افزود: به دنبال حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رأی، برخی شهرستان ها تقاضای دریافت تعرفه داشتند که با هماهنگی هیئت نظارت برای آنها تعرفه اضافه ارسال شد.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: تاکنون برای هفت شهر باوی، حمیدیه، امیدیه، گتوند، شوشتر، کارون و شوش تعرفه اضافه ارسال شده است.

حسین زاده بیان کرد: در اهواز با توجه به میزان تعرفه ای که در فرمانداری وجود دارد، خود فرمانداری بر اساس نیاز شعب در صورت لزوم نسبت به توزیع تعرفه اضافه اقدام می کند.

وی در پایان عنوان کرد: خوشبختانه حضور مردم بسیار گسترده و حماسه آفرین بوده است. جای تشکر دارد که مردم با این حضور پررنگ خود به خوبی جلوه مردم سالاری دینی در کشور را به نمایش گذاشتند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان