دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19137
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ رئیس ستاد انتخابات خوزستان از توزیع تعرفه رای گیری بین هفت شهر این استان خبر داد.

علی حسین حسین زاده در گفتگو با بخش مهر اظهار کرد: با توجه به حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، بر اساس پیش بینی هایی انجام شده از قبل و همچنین سرشماری جمعیت سال ۹۵ تعداد افراد واجد شرایط در شهرستان مشخص شد.

وی افزود: به دنبال حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رأی، برخی شهرستان ها تقاضای دریافت تعرفه داشتند که با هماهنگی هیئت نظارت برای آنها تعرفه اضافه ارسال شد.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: تاکنون برای هفت شهر باوی، حمیدیه، امیدیه، گتوند، شوشتر، کارون و شوش تعرفه اضافه ارسال شده است.

حسین زاده بیان کرد: در اهواز با توجه به میزان تعرفه ای که در فرمانداری وجود دارد، خود فرمانداری بر اساس نیاز شعب در صورت لزوم نسبت به توزیع تعرفه اضافه اقدام می کند.

وی در پایان عنوان کرد: خوشبختانه حضور مردم بسیار گسترده و حماسه آفرین بوده است. جای تشکر دارد که مردم با این حضور پررنگ خود به خوبی جلوه مردم سالاری دینی در کشور را به نمایش گذاشتند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری