شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19136
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس ستاد انتخابات دزفول گفت: در پی استقبال کم نظیر مردم دزفول از انتخابات، تعدادی از شعب اخذ رای با کمبود تعرفه مواجه شدند.

امیر عیسی زاده در گفت و گو با بخش مهر، اظهار کرد: از زمان آغاز رای گیری از ساعت هشت صبح روز جمعه تا لحظه مخابره خبر بیش از ۶۰ هزار برگ تعرفه رای در شعب اخذ رای دزفول مصرف شده است.

وی افزود: تعرفه مورد نیاز شعب اخذ رای از سوی ستاد انتخابات استان خوزستان تامین شده و در حال انتقال به دزفول برای توزیع در شعب اخذ رای است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول عنوان کرد: علاوه بر تعدادی از شعب اخذ رای در دزفول، در بخش های سردشت و شهیون نیز با کمبود تعرفه مواجه شدیم که تامین شده است.

عیسی زاده، استقبال مردم از انتخابات در این دوره را کم نظیر دانست و گفت: با وجود گرمای هوا همچنان تمام ۳۵۷ شعبه اخذ رای در شهرستان دزفول شاهد حضور پر شور مردم در پای صندوق های اخذ رای هستند.

وی با تشکر و قدردانی از تلاش نیروی انتظامی و بسیج به خاطر تامین امنیت شعب اخذ رای در نقاط مختلف شهرستان دزفول اظهار کرد: بیش از سه هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی وظیفه برگزاری انتخابات را در چهار بخش شهرستان دزفول بر عهده دارند.

به گزارش مهر، شهرستان دزفول با چهار بخش مرکزی، سردشت، شهیون، چغامیش و ۹ شهر، ۴۸۰ هزار نفر جمعیت دارد. ۳۲۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان دزفول شرایط شرکت در انتخابات را دارند.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان