شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19132
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای خوزستان گفت: در برخی شعب رای گیری این استان بنا به دلایلی در شروع کار تاخیر وجود داشت

عبدالجلیل مختار در گفتگو با بخش مهر در حاشیه بازدید از حوزه رای گیری مسجد جواد الائمه اهواز اظهار کرد: امروز با بازرسی هایی که من و همکارانم به اتفاق از شعبه های مختلف رای گیری داشتیم شاهد مشارکت بسیار خوبی بودیم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای خوزستان تصریح کرد: در برخی شعب بنا به دلایلی در شروع کار تاخیر وجود داشت که با پیگیری های انجام شده مشکلات رفع شد.

مختار در پاسخ به پرسش بخش مهر در خصوص مثبت یا منفی بودن تکثر کاندیداهای شورای شهر اهواز گفت: تعدد و تکثر کاندیداها باعث افزایش مشارکت مردم و افرایش امکان انتخاب می شود. به هر میزان که دایره انتخاب برای مردم بیشتر شود به همان نسبت هم می توانیم حرکت مردم را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه تعدد کاندیداها در هر کجا که وجود داشته باشد باعث ارتقا و افزایش میزان مشارکت می شود، ادامه داد: در بخش های مرکزی ۳۴۲ نفر را تائید و در بخش های دیگر هم افراد مختلفی تایید شدند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای خوزستان با اشاره تبلیغات نامتعارف برخی کاندیداهای زن شورای شهر اهواز گفت: در بحث تبلیغات انتخابات براساس چارچوب قانون و مقررات در خصوص نحوه و شیوه تبلیغات نظراتی هست که با تطبیق روش تبلیغات با قانون می تواند به عنوان تخلفات انتخاباتی پیگیری و برخورد قانونی شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان