شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19129
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – نماینده مردم اهواز در مجلس شواری اسلامی گفت: نحوه تبلیغات در شوراهای اسلامی شهر و روستا به علت تعداد بالای نامزدها در آن به تجدیدنظر نیاز دارد.

به گزار سرویس مهر، همایون یوسفی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز شاهد بودیم که مردم مثل همیشه حضوری پرشور داشتند و به واسطه این حضور مطمئنا بهترین اتفاق هم برای ریاست جمهوری و هم شورای شهر اتفاق می افتد.

وی افزود: امیدوارم این انسجام و وحدت ملی باعث افزایش اعتبار و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی شود و مطمئنا هرجایی که مردم حضور داشته باشند کشور از خطرات بیشتر مصون می شود.

یوسفی عنوان کرد: همه آحاد ملت وظیفه داریم که در انتخابات حضور پیدا کنیم و انشاءالله این حضور حداکثری باعث شود تا با دست پرتر و وضعیت بهتر در مجامع بین المللی حضور پیدا کنیم.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعداد بالای نامزدهای شورای شهر در استان نیز گفت: تکثر کاندیدها نشانه نظام باز انتخاباتی ما هست و می تواند به حضور حداکثری مردم کمک کند، البته باید شرایطی دیده شود تا افرادی که از بین این جمع کثیر شرایط بهتری دارند و اصلح ترین هستند را انتخاب کنند.

یوسفی عنوان کرد: برای تبلیغات باید یک تجدیدنظری در قوانین داشته باشیم و به واسطه قوانین مورد نیاز کشور در این خصوص این بحث تبلیغات در دوره های آینده شکل بهتری به خود بگیرد.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان