شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19127
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – با وجود تمدید شدن ساعت انتخابات تا ساعت ۲۰ ولی مردم در شهرهای مختلف خوزستان لحظه به لحظه در حال ورود به شغب اخذ رای هستند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، با توجه به اینکه هوای امروز شهرهای خوزستان نسبتا گرم است و تا ساعت ۱۸ که زمان اولیه پایان رای گیری اعلام شده بود، گرمای هوای نسبتا بالا بود ولی لحظه به لحظه به طول صف های رای گیری اضافه می شود.

طبق گزارش های واصله به خبرگزاری مهر، شدت ورود مردم به شعب اخذ رای در شهرهای مختلف در حال افزایش است و به نظر می رسد روند رای گیری در خوزستان تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان خوزستان، بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مردم خوزستان واجد شرایط حضور در انتخابات هستند و می‌توانند با در دست داشتن شناسنامه در رأی‌گیری شرکت کنند. همچنین با آخرین تغییراتی که در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان انجام شد، در نهایت سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای کار رای‌گیری از مردم را بر عهده دارند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان