دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19127
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – با وجود تمدید شدن ساعت انتخابات تا ساعت ۲۰ ولی مردم در شهرهای مختلف خوزستان لحظه به لحظه در حال ورود به شغب اخذ رای هستند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، با توجه به اینکه هوای امروز شهرهای خوزستان نسبتا گرم است و تا ساعت ۱۸ که زمان اولیه پایان رای گیری اعلام شده بود، گرمای هوای نسبتا بالا بود ولی لحظه به لحظه به طول صف های رای گیری اضافه می شود.

طبق گزارش های واصله به خبرگزاری مهر، شدت ورود مردم به شعب اخذ رای در شهرهای مختلف در حال افزایش است و به نظر می رسد روند رای گیری در خوزستان تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان خوزستان، بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مردم خوزستان واجد شرایط حضور در انتخابات هستند و می‌توانند با در دست داشتن شناسنامه در رأی‌گیری شرکت کنند. همچنین با آخرین تغییراتی که در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان انجام شد، در نهایت سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای کار رای‌گیری از مردم را بر عهده دارند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری