شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19124
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸

مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: پدیده افزایش رطوبت و بارندگی های پراکنده در برخی نقاط استان برای امروز و فردا (جمعه) پیش بینی می شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – کوروش بهادری اظهار کرد: به دلیل بالا بودن برخی شاخص های ناپایداری امروز تا فردا جمعه افزایش ابر پیش بینی می شود و بارش های پراکنده و رگباری در مناطق مرتفع و شمالی استان پیش بینی می شود.

وی افزود: همچنین با جنوبی شدن جریانات جوی، پدیده شرجی در مناطق مرزی و ساحلی از امروز تا فردا ادامه دارد و حذداکثر به ۷۵ درصد می رسد.

وی افزود: فردا بعد از ظهر برخی کانون های داخلی در اهواز به صورت موقت فعال شده و باعث کاهش شعاع دید می شود که شدید نیست.

بهادری ادامه داد: از اواخر وقت روز جمعه، دمای هوا بین ۲ تا چهار درجه در استان خوزستان افزایش می یابد و در ۲۴ ساعت گذشته آبادان با ۴۳ و ایذه با ۱۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده است.

مدیر کل هواشناسی خوزستان اضافه کرد: حداکثر دمای هوای امروز اهواز به ۴۲ و حداقل به ۲۲ درجه سانتیگراد می رسد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان