دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19116
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: امروز چهار کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان با نظر هیئت عالی مرکزی برگه های تائید صلاحیت خود را دریافت کردند.

ریاض فرحانی در گفت و گو با بخش مهر افزود: این چهار کاندیدا با دریافت برگه تائید صلاحیت به لیست کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان شدند و هواداران آنان می توانند به وی رای بدهند.
وی در پاسخ به چرایی تاخیر در اعلام و ارسال برگه تائید صلاحیت این افراد اظهار کرد: این کار با نظر هیئت عالی نظارت مرکزی و مطابق با قانون ۶۱ قانون شوراها انجام شده و فرمانداری و وزارت کشور در این زمینه ذیمدخل نیستند.
فرحانی تصریح کرد: تا این لحظه موردی از بروز تخلف، گزارش نشده و روند برگزاری انتخابات به شکل بسیار مناسب و خوبی به پیش می رود.
معاون فرمانداری شهرستان آبادان، مشارکت مردم در انتخابات را بسیار عالی توصیف کرد و یادآور شد: امید می رود تا بعد از ظهر این روند ادامه داشته باشد.
وی گفت: پیش بینی می شود که نُرم مشارکت مردم آبادان در این دوره از انتخابات نسبت به انتخابات پیشین بیشتر باشد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری