شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19116
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: امروز چهار کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان با نظر هیئت عالی مرکزی برگه های تائید صلاحیت خود را دریافت کردند.

ریاض فرحانی در گفت و گو با بخش مهر افزود: این چهار کاندیدا با دریافت برگه تائید صلاحیت به لیست کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان شدند و هواداران آنان می توانند به وی رای بدهند.
وی در پاسخ به چرایی تاخیر در اعلام و ارسال برگه تائید صلاحیت این افراد اظهار کرد: این کار با نظر هیئت عالی نظارت مرکزی و مطابق با قانون ۶۱ قانون شوراها انجام شده و فرمانداری و وزارت کشور در این زمینه ذیمدخل نیستند.
فرحانی تصریح کرد: تا این لحظه موردی از بروز تخلف، گزارش نشده و روند برگزاری انتخابات به شکل بسیار مناسب و خوبی به پیش می رود.
معاون فرمانداری شهرستان آبادان، مشارکت مردم در انتخابات را بسیار عالی توصیف کرد و یادآور شد: امید می رود تا بعد از ظهر این روند ادامه داشته باشد.
وی گفت: پیش بینی می شود که نُرم مشارکت مردم آبادان در این دوره از انتخابات نسبت به انتخابات پیشین بیشتر باشد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان