شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19112
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان گفت: همه سلایق باید در اداره جامعه نقش داشته باشند تا بتوانیم برای اداره بهتر جامعه و تحقق منویات رهبری هم افزایی داشته باشیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در حاشیه حضور در مسجدحضرت مهدی کیانپارس و انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز روز اتحاد ملت و دولت و حکومت و ثبات و امنیت پایدار برای کشورمان در عرصه بین الملل است.

وی افزود: هرچه صندوق آرا پرتر و حضور مردم پررنگ تر باشد؛ مشارکت مردم بیشتر خواهد بود و پیامی که به دنیا مخابره می شود این است که امنیت و ثبات کشور عزیزمان بیشتر می شود.

استاندار خوزستان با بیان اینکه این نشان می دهد که مردم سالاری دینی مدل و روش مناسبی برای اداره جامعه است، تصریح کرد: براساس جمهوریت و اسلامیت کشور امیدواریم با مشارکت بیشتر، همه مردم در سرنوشت خودشان مداخله داشته باشتد که همیشه به دنیا ثابت شده و بار دیگر هم ثابت شده که هرچه از ادامه  مسبر انقلاب می گذرد میزان همبستگی و مشارکت مردم بالاتر می رود.

شریعتی گفت: این بیانگر امنیت و ثبات کشورمان و رای به جمهوریت نظام خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا هم روز برادری است و تا الان روز رفاقت بود و همه جناح ها باید در کنار هم برای اداره جامعه تلاش کنند و همه سلایق باید در اداره جامعه نقش داشته باشند که بتوانیم از همه توان ها برای اداره بهتر جامعه و نظام اسلامی هم افزایی داشته باشیم.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه خواسته مردم اشتغال زایی و افزایش تولید است، بیان کرد: این همه با برادری و همدلی محققرمی شود و همه باید دست به دست هم بدهیم برای عمران آبادانی و توسعه کشور.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص تعدد و تکثر کاندیداهای شورای شهر اهواز گفت: افراد زیادی احساس مسولیت می کنند و می آیند خودشان را عرضه می کنند و فکر می کنتد می توانند در اداره شهر کمک کنند که این بسیار خوب است و من با همه این رد صلاحیت ها رفتم و اعتراض و از حق آنها دفاع کردم تا آنها تایید شوند به خاطر اینکه فرصت بیشتری در اختیار مردم باشد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان