دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19112
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان گفت: همه سلایق باید در اداره جامعه نقش داشته باشند تا بتوانیم برای اداره بهتر جامعه و تحقق منویات رهبری هم افزایی داشته باشیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در حاشیه حضور در مسجدحضرت مهدی کیانپارس و انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز روز اتحاد ملت و دولت و حکومت و ثبات و امنیت پایدار برای کشورمان در عرصه بین الملل است.

وی افزود: هرچه صندوق آرا پرتر و حضور مردم پررنگ تر باشد؛ مشارکت مردم بیشتر خواهد بود و پیامی که به دنیا مخابره می شود این است که امنیت و ثبات کشور عزیزمان بیشتر می شود.

استاندار خوزستان با بیان اینکه این نشان می دهد که مردم سالاری دینی مدل و روش مناسبی برای اداره جامعه است، تصریح کرد: براساس جمهوریت و اسلامیت کشور امیدواریم با مشارکت بیشتر، همه مردم در سرنوشت خودشان مداخله داشته باشتد که همیشه به دنیا ثابت شده و بار دیگر هم ثابت شده که هرچه از ادامه  مسبر انقلاب می گذرد میزان همبستگی و مشارکت مردم بالاتر می رود.

شریعتی گفت: این بیانگر امنیت و ثبات کشورمان و رای به جمهوریت نظام خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا هم روز برادری است و تا الان روز رفاقت بود و همه جناح ها باید در کنار هم برای اداره جامعه تلاش کنند و همه سلایق باید در اداره جامعه نقش داشته باشند که بتوانیم از همه توان ها برای اداره بهتر جامعه و نظام اسلامی هم افزایی داشته باشیم.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه خواسته مردم اشتغال زایی و افزایش تولید است، بیان کرد: این همه با برادری و همدلی محققرمی شود و همه باید دست به دست هم بدهیم برای عمران آبادانی و توسعه کشور.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص تعدد و تکثر کاندیداهای شورای شهر اهواز گفت: افراد زیادی احساس مسولیت می کنند و می آیند خودشان را عرضه می کنند و فکر می کنتد می توانند در اداره شهر کمک کنند که این بسیار خوب است و من با همه این رد صلاحیت ها رفتم و اعتراض و از حق آنها دفاع کردم تا آنها تایید شوند به خاطر اینکه فرصت بیشتری در اختیار مردم باشد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری