تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19110
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – امام جمعه دزفول گفت: حضور حماسی و پرشور مردم در پای صندوق های اخذ رای ضامن اقتدار نظام اسلامی در عرصه های مختلف جهانی است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی که صبح روز جمعه برای شرکت در انتخابات در شعبه اخذ رای شماره ۵۹ در مسجد امام حسن عسکری (ع) دزفول حضور یافته بود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری انتخابات پرشور و با نشاط در ابعاد داخلی و خارجی اثر گذار است و دستاوردهای بزرگی برای نظام اسلامی به دنبال دارد.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان انتخابات امروز را لحظه به لحظه رصد می کنند این حضور و حماسه، در تقویت امنیت، ثبات و اقتدار نظام اسلامی اثر گذار است.

امام جمعه دزفول در ادامه با تجلیل از استقبال پرشور مردم ایران از انتخابات از نخستین ساعات زمان رای گیری تاکنون گفت: مردم ایران اسلامی این بار نیز با حضور با نشاط، حماسه آفرینی کردند.

حجت الاسلام قاضی با بیان اینکه هر چه حضور مردم در صحنه انتخابات پرشورتر باشد موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی خواهد شد، گفت: مردم ایران این بار نیز به دنیا ثابت خواهند کرد ایران اسلامی دارای ملتی سرزنده، همیشه در صحنه و با نشاط است.

وی، همه اقشار مردم دزفول را به شرکت در این انتخابات سرنوشت ساز دعوت کرد و گفت: مردم با شرکت در این انتخابات در مدیریت کلان کشور که انتخاب رئیس جمهوری است مشارکت داشته و در مدیریت شهر و روستای محل سکونت خود با رای به افراد اصلح تاثیر گذار خواهند بود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، به دلیل حضور پر شور مردم در شعبه اخذ رای در مسجد امام حسن عسکری(ع) دزفول امام جمعه دزفول برای انداختن رای خود به صندوق ناچار در صف ایستاد.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت ۸ صبح روز جمعه در سراسر کشور آغاز شده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان