تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19108
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس ستاد انتخابات دزفول گفت: انتخابات در این شهرستان در فضایی سالم و پرشور در حال برگزاری است و نمایندگان ستاد انتخابات به روند نظارتی خود تا پایان ادامه می دهند.

امیر عیسی زاده در گفت و گو با بخش مهر، اظهار کرد: ۳۵۷ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان میزبان حضورمردم برای اخذ رای است.

عیسی زاده با اعلام آمادگی ۱۰۰ درصد این حوزه انتخابیه، افزود: بیش از سه هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی وظیفه برگزاری انتخابات را در چهار بخش شهرستان دزفول بر عهده دارند که همه این افراد از ساعات اولیه تاکنون در حال انجام امورات هستند.

وی با اشاره به انتقال صندوق های اخذ رای به وسیله بالگرد به مناطق کوهستانی و سخت گذر احمد فداله و دره کاید بخش شهیون گفت: با استقرار صندوق های اخذ رای در بخش شهیون، انتخابات امروز در این بخش نیز همزمان با سراسر کشور درحال برگزاری است. 

عیسی زاده عنوان کرد: ۴۵ شعبه اخذ رای به صورت مشترک آرای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی در بخش شهیون دزفول را جمع آوری می کنند که از این تعداد ۱۴ شعبه سیار هستند. 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول همچنین بیان کرد: انتخابات در شهرستان دزفول در فضایی سالم و پرشور در حال برگزاری است و نمایندگان ستاد انتخابات و نیروهای امنیتی و نظارتی به روند نظارتی و مدیریتی خود تاپایان مدت رأی گیری ادامه خواهند داد تا هیچگونه مشکل احتمالی رخ ندهد. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، شهرستان دزفول با چهار بخش مرکزی، سردشت، شهیون، چغامیش و ۹ شهر ۴۸۰ هزار نفر جمعیت دارد.۳۲۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان دزفول شرایط شرکت در انتخابات امروز را دارند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان