دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19104
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول – رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول آمار نهایی تعداد نامزدهای شورای اسلامی شهر دزفول را ۱۲۶ نفر اعلام کرد.

امیر عیسی زاده در گفت و گو با بخش مهر اظهار کرد: تعداد نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر دزفول تا روز چهارشنبه ۱۳۶ نفر بود که تعداد ۱۰ نفر از این افراد اعلام انصراف کرده و از رقابت های انتخاباتی کنار کشیدند.

وی افزود: مردم دزفول از بین ۱۲۶ نفر نامزد انتخابات شورای اسلامی این شهر می توانند، اسامی ۹ نفر را در تعرفه رای ثبت کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول همچنین از آمادگی کامل شهرستان دزفول برای برگزاری انتخابات مهم و سرنوشت ساز امروز خبر داد و گفت: با بسیج تمام امکانات شهرستان دزفول برای برگزاری انتخاباتی حماسی و باشکوه آماده است.

عیسی زاده عنوان کرد: در ساعات باقیمانده به آغاز زمان رای گیری کار پاکسازی شعب اخذ رای از پوسترهای تبلیغاتی نامزدها با تلاش کارگران شهرداری دزفول آغاز شده است.

وی گفت: ۳۵۷ شعبه برای چهار بخش مرکزی، چغامیش، سردشت و شهیون دزفول در نظر گرفته شده است.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، از حدود ۴۸۰ هزار نفر جمعیت دزفول ۳۲۰ هزار نفر شرایط سنی لازم برای شرکت در انتخابات را دارند.

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز همزمان با سراسر کشور در حوزه انتخابیه شهرستان دزفول برگزار می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان