دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19102
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه و فرماندار شادگان با حضور در مسجد سید شرف این شهرستان، رای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان شادگان در حاشیه انداختن رای خود گفت: توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان همانند سال‌های گذشته با حضور گسترده مردم ایران خنثی می‌شود و لرزه بر پشت دشمنان می اندازد.

وی اظهار کرد: حفظ و پاسداری از نظام و آرمان های شهدا و امام شهدا با حضور گسترده مردم تحقق پیدا کرده و مایه مایوس شدن دشمنان انقلاب را فراهم می کند.

امام جمعه شادگان افزود: ملت بزرگ ایران به اهمیت برگزاری انتخابات با حضور حداکثری و علل ضرورت داشتن این حضور آگاهی کامل دارند و این موضوع را بارها به اثبات رسانده اند.

احمد جعفری نسب فرماندار شادگان نیز بعد از انداختن رای خود در گفت و گو با بخش مهر در شادگان اظهار کرد: قطعاً مردم فهیم و همیشه در صحنه این شهرستان همچون گذشته با حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام خواهند زد.

وی گفت: حضور و مشارکت مردم در انتخابات یک وظیفه ملی و تکلیف الهی است که ضامن بقای نظام است.

فرماندار شادگان ادامه داد: حضور حداکثری در این انتخابات وظیفه ملی و شرعی ما و مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و نظام است. مردم حضور گسترده در پای صندوق های رای داشته باشند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان