تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19101
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرماندار آبادان حضور حداکثری مردم در انتخابات را عامل پایداری و ثبات نظام و ملت ایران دانست. 

عزیزاله شهبازی در گفت و گو با سرویس مهر با اشاره به اهمیت هر برگ رای که به صندوق انداخته می شود، گفت: هرچه انتخابات پرشورتر برگزار شود عزت و عظمت ملت بیشتر نمود پیدا می کند. 

وی افزود: انتخابات یکی از عرصه های حساس و تعیین کننده در سرنوشت است و مردم باید با آگاهی و شناخت کافی از کاندیداها، دست به انتخاب بزنند. 

شهبازی اظهار کرد: از آبادانی های فهیم و آگاه می خواهیم تا در ساعات اولیه با حضور حداکثری، آرای خود را به صندوقهای رای بریزند و این کار را به ساعات پایانی موکول نکنند. 

وی با بیان اینکه آرای مردم در دست ما امانت است، بر حفظ و صیانت از آرای مردم تاکید کرد و گفت: انتخابات نمایش قدرت و رشد فکری مردم است و باید مردم با دقت و شناخت کافی کاندیداهایی را برگزینند که ضمن تلاش برای زنده تر نگه داشتن شعائر انقلابی به توانایی ملی نیز معتقد باشد. 

فرماندار شهرستان آبادان گفت: در این دوره از انتخابات ۲۱۱ هزار و ۸۰۰ نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد شش هزار و ۸۰۰ نفرشان رای اولی هستند. 

شهبازی افزود: در آبادان ۱۶۵ شعبه اخذ رای پیش بینی شده که از این تعداد ۱۰۳ شعبه آن شهری و ۶۲ شعبه دیگر روستایی است. 

به گفته وی ۱۵۸ شعبه ثابتند و هفت شعبه نیز سیار است که سه شعبه سیار به طور ویژه کار جمع آوری آرای کارکنان صنایع همچون پالایشگاه، پتروشیمی، شهرکهای صنعتی و دریابانان را به انجام می رساند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان