دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19101
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – فرماندار آبادان حضور حداکثری مردم در انتخابات را عامل پایداری و ثبات نظام و ملت ایران دانست. 

عزیزاله شهبازی در گفت و گو با سرویس مهر با اشاره به اهمیت هر برگ رای که به صندوق انداخته می شود، گفت: هرچه انتخابات پرشورتر برگزار شود عزت و عظمت ملت بیشتر نمود پیدا می کند. 

وی افزود: انتخابات یکی از عرصه های حساس و تعیین کننده در سرنوشت است و مردم باید با آگاهی و شناخت کافی از کاندیداها، دست به انتخاب بزنند. 

شهبازی اظهار کرد: از آبادانی های فهیم و آگاه می خواهیم تا در ساعات اولیه با حضور حداکثری، آرای خود را به صندوقهای رای بریزند و این کار را به ساعات پایانی موکول نکنند. 

وی با بیان اینکه آرای مردم در دست ما امانت است، بر حفظ و صیانت از آرای مردم تاکید کرد و گفت: انتخابات نمایش قدرت و رشد فکری مردم است و باید مردم با دقت و شناخت کافی کاندیداهایی را برگزینند که ضمن تلاش برای زنده تر نگه داشتن شعائر انقلابی به توانایی ملی نیز معتقد باشد. 

فرماندار شهرستان آبادان گفت: در این دوره از انتخابات ۲۱۱ هزار و ۸۰۰ نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد شش هزار و ۸۰۰ نفرشان رای اولی هستند. 

شهبازی افزود: در آبادان ۱۶۵ شعبه اخذ رای پیش بینی شده که از این تعداد ۱۰۳ شعبه آن شهری و ۶۲ شعبه دیگر روستایی است. 

به گفته وی ۱۵۸ شعبه ثابتند و هفت شعبه نیز سیار است که سه شعبه سیار به طور ویژه کار جمع آوری آرای کارکنان صنایع همچون پالایشگاه، پتروشیمی، شهرکهای صنعتی و دریابانان را به انجام می رساند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان