شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19089
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۳

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از فعال شدن یک پروژه رهاشده در اهواز پس از 12 سال خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – افشین حیدری اظهار کرد: یکی از پروژه‌های ورزشی خوزستان که یک سالن چند منظوره واقع در مجموعه ورزشی ۱۶ هکتاری است و به مدت ۱۲ سال رها شده بود، با پیگیری‌های بسیاری که داشتیم، قرار شد که به صورت مشارکتی – استانی و ملی، از اواخر تیرماه سال جاری با مشخص شدن پیمانکار آن، فعال شود.

وی با بیان این‌که بالاترین ظرفیت سالن موجود در خوزستان، سالن ۲ هزار نفری بقایی بهبهان است، گفت: یکی از مشکلات استان و کلانشهر اهواز نداشتن یک سالن خوب با گنجایش بالا است که با فعال شدن این پروژه، مردم استان و اهواز صاحب یک سالن چند منظوره با گنجایش چهار هزار و ۵۰۰ نفر می‌شوند. آماده شدن این سالن، یکی از آرزوهای ورزشکاران سالنی و مردم خوزستان بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: خیلی از استان‌های دیگر که از خوزستان کوچکتر هستند، دارای سالن‌های بزرگ و با گنجایش مناسب هستند ولی خوزستان و اهواز فاقد چنین سالن‌هایی می‌باشند، بنابراین در جلسه‌ای که با مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان داشتیم، توافق کردیم که این پروژه به صورت مشارکتی انجام و وارد مرحله واگذاری شود.

وی افزود: ۱۵ میلیارد تومان برای اتمام فاز اول آن شامل ساخت دیواره و سقف آدر نظر گرفته شده است. این سالن در نهایت به اعتباری معادل ۴۰ میلیارد تومان برای آماده شدن نیاز دارد. آماده‌سازی این سالن، در راستای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام استان است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان