دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19085
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۲

فرماندار اهواز با بیان اینکه تا کنون 91 نامزد شورای شهر اهواز از حضور در این انتخابات انصراف داده اند، گفت: پرونده قضایی علیه نامزدهای شورا که در تبلیغات مرتکب تخلف شده اند، تشکیل شده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

فرماندار اهواز با بیان اینکه تا کنون ۹۱ نامزد شورای شهر اهواز از حضور در این انتخابات انصراف داده اند، گفت: پرونده قضایی علیه نامزدهای شورا که در تبلیغات مرتکب تخلف شده اند، تشکیل شده است.

نبی الله خون میرزایی  اظهار کرد: ۶۰۵ نامزد شورای اسلامی شهر در اهواز و ۲۲ نامزد شورای شهر الهایی تاکنون تایید صلاحیت شده اند.
وی افزود: تا امروز ۹۱ نامزد شورای شهر اهواز انصراف داده اند، که روند انصراف ها ادامه دارد.
خون میرزایی تعداد واجدین شرایط رای دادن در اهواز را ۸۹۱ هزار و ۸۱۹ نفر اعلام کرد و گفت: ۵۵۴ شعبه اخذ رای در شهرستان اهواز پیش بینی شده است که ۴۱۳ شعبه در شهر اهواز، سه شعبه در شهر الهایی، ۲۸ شعبه در بخش اسماعیلیه، ۴۳ شعبه در بخش غیزانیه و ۶۷ شعبه در بخش مرکزی این شهرستان مستقر می شوند.
وی همچنین گفت: تا کنون ۹۰۰ هزار تعرفه به این شهرستان تحویل شده است.
فرماندار اهواز در ادامه درباره تخلفات نامزدهای شورای شهر اهواز در انجام تبلیغات اظهار کرد: تخلفات بسیار زیاد بوده که همه آنها شناسایی شده و شهرداری پاکسازی معابر را انجام خواهد داد.
خون میرزایی با بیان اینکه پرونده نامزدهای متخلف قضایی شده است اضافه کرد: سازمان زیباسازی شهرداری اهواز و فرمانداری شکایت هایی علیه نامزدهای متخلف شورا تنظیم کرده اند.
بر اساس این گزارش، ۱۶ هزار و ۹۱۳ نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در خوزستان و ۷۵۱ نفر برای شورای شهر اهواز نام نویسی کرده بودند که با احتساب انصرافی ها ۵۱ نفر در مجموع رد صلاحیت شده اند.
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال جاری برگزار می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان