شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19085
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۲

فرماندار اهواز با بیان اینکه تا کنون 91 نامزد شورای شهر اهواز از حضور در این انتخابات انصراف داده اند، گفت: پرونده قضایی علیه نامزدهای شورا که در تبلیغات مرتکب تخلف شده اند، تشکیل شده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

فرماندار اهواز با بیان اینکه تا کنون ۹۱ نامزد شورای شهر اهواز از حضور در این انتخابات انصراف داده اند، گفت: پرونده قضایی علیه نامزدهای شورا که در تبلیغات مرتکب تخلف شده اند، تشکیل شده است.

نبی الله خون میرزایی  اظهار کرد: ۶۰۵ نامزد شورای اسلامی شهر در اهواز و ۲۲ نامزد شورای شهر الهایی تاکنون تایید صلاحیت شده اند.
وی افزود: تا امروز ۹۱ نامزد شورای شهر اهواز انصراف داده اند، که روند انصراف ها ادامه دارد.
خون میرزایی تعداد واجدین شرایط رای دادن در اهواز را ۸۹۱ هزار و ۸۱۹ نفر اعلام کرد و گفت: ۵۵۴ شعبه اخذ رای در شهرستان اهواز پیش بینی شده است که ۴۱۳ شعبه در شهر اهواز، سه شعبه در شهر الهایی، ۲۸ شعبه در بخش اسماعیلیه، ۴۳ شعبه در بخش غیزانیه و ۶۷ شعبه در بخش مرکزی این شهرستان مستقر می شوند.
وی همچنین گفت: تا کنون ۹۰۰ هزار تعرفه به این شهرستان تحویل شده است.
فرماندار اهواز در ادامه درباره تخلفات نامزدهای شورای شهر اهواز در انجام تبلیغات اظهار کرد: تخلفات بسیار زیاد بوده که همه آنها شناسایی شده و شهرداری پاکسازی معابر را انجام خواهد داد.
خون میرزایی با بیان اینکه پرونده نامزدهای متخلف قضایی شده است اضافه کرد: سازمان زیباسازی شهرداری اهواز و فرمانداری شکایت هایی علیه نامزدهای متخلف شورا تنظیم کرده اند.
بر اساس این گزارش، ۱۶ هزار و ۹۱۳ نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در خوزستان و ۷۵۱ نفر برای شورای شهر اهواز نام نویسی کرده بودند که با احتساب انصرافی ها ۵۱ نفر در مجموع رد صلاحیت شده اند.
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال جاری برگزار می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان