شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19083
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۱

افرادی با تحصیلات و سوابق کاری غیرمرتبط که با پشتوانه سرمایه های میلیاردی، جناح های سیاسی، تعصبات قومی و ... پا در این عرصه نهاده اند تا به شانس خود را در این آشفته بازار محک بزنند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

افرادی با تحصیلات و سوابق کاری غیرمرتبط که با پشتوانه سرمایه های میلیاردی، جناح های سیاسی، تعصبات قومی و … پا در این عرصه نهاده اند تا به شانس خود را در این آشفته بازار محک بزنند.

به گزارش عصر اهواز این روزها تعداد بالای نامزدهای انتخاباتی در شهر اهواز به یکی از اصلی ترین سوژه های داغ بین مردم تبدیل شده این بحث زمانی داغ تر هم می شود که از کارنامه پر از پوچ بسیاری از آنها رونمایی می شود.

افرادی با تحصیلات و سوابق کاری غیرمرتبط که با پشتوانه سرمایه های میلیاردی، جناح های سیاسی، تعصبات قومی و … پا در این عرصه نهاده اند تا به شانس خود را در این آشفته بازار محک بزنند.

حبیب‌الله فضل‌الله‌پور دبیر ستاد انتخابات خوزستان، در خصوص تعداد بالای داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و این‌که آیا بهتر نبود در روند تایید صلاحیت‌ها معیارهای سخت ‎ گیرانه‌تری در نظر گرفته می‌شد، عنوان کرد:‌ بحث انتخابات شورای شهر یک مشارکت شهروندی است و نمی‌توان شهروندان را از انتخاب شرعی خود محروم کرد.

وی افزود: برای تایید صلاحیت‌ها، معیارهایی از جمله میزان تحصیلات، سن و … وجود داشتند و اگر کسی شرایط لازم را دارا است، نمی‌توان از او چشم‌پوشی کرد.

دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: در واقع ما باید دارای نظام شهروندی باشیم و به‌عنوان یک شهروند عمل کنیم و مطالبه‌گری را به مولفه‌های انتخاباتی اضافه کنیم؛ از سوی دیگر مردم باید در بحث انتخاب هوشمندانه عمل کنند و با در نظر گرفتن برنامه ‎ های هر کاندیدا، رای خود را به صندوق بیاندازند.

فضل‌الله‌پور با بیان اینکه تکثر داوطلبان موضوع مهمی نیست، افزود: اگرچه ممکن است این مسأله روند اجرایی انتخابات را پیچیده کند، اما در نهایت مردم هستند که نامزد اصلح را انتخاب خواهند کرد.

اگرچه قانون نحوه ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در تمام کشور یکسان است اما در برخی کلانشهرها مردم با بینش سیاسی و اجتماعی خود نشان داده اند که افراد را براساس صلاحیت انتخاب می کنند از همین رو هر فردی به خود اجازه نامزدی برای حضور در پارلمان شهری را نمی دهد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان