شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19081
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۱

رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: با آخرین تغییراتی که در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان انجام شد، در نهایت فردا 29 اردیبهشت‌ماه، سه هزار و 720 شعبه اخذ رای کار رای‌گیری از مردم را بر عهده دارند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – دکتر علی‌حسین حسین‌زاده، با بیان این مطلب اظهار کرد: از سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای در استان، ۲ هزار و ۷۹۴ شعبه اخذ رای ثابت و ۹۲۶ شعبه اخذ رای سیار در خوزستان فعال خواهند بود و کار رای‌گیری را از مردم انجام می‌دهند.
وی افزود: در کل استان خوزستان تعداد یک‌هزار و ۹۰۶ شعبه اخذ شهری و یک هزار و ۸۱۴ شعب رای‌گیری روستایی وجود دارد؛ همچنین بیش از ۶۰هزار نفر عملیات اجرایی برگزاری انتخابات را در استان بر عهده خواهند داشت.
رئیس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: براساس آخرین تغییرات انجام‌شده در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان خوزستان، فردا ۲۹ اردیبهشت‌ماه،  سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای در استان کار رای‌گیری از مردم را برعهده دارند.
حسین‌زاده گفت: تمام نیروهایی که وظیفه برگزاری انتخابات را در شعب اخذ رای برعهده دارند، از ادارات دولتی استان و افرادی با سابقه و تجربه برگزاری انتخابات هستند؛ این افراد از سوی ادارات با نامه‌نگاری‌های انجام‌شده معرفی شده‌اند و برای برگزاری انتخابات آموزش دیده‌اند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان