تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 19081
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۱

رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: با آخرین تغییراتی که در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان انجام شد، در نهایت فردا 29 اردیبهشت‌ماه، سه هزار و 720 شعبه اخذ رای کار رای‌گیری از مردم را بر عهده دارند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – دکتر علی‌حسین حسین‌زاده، با بیان این مطلب اظهار کرد: از سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای در استان، ۲ هزار و ۷۹۴ شعبه اخذ رای ثابت و ۹۲۶ شعبه اخذ رای سیار در خوزستان فعال خواهند بود و کار رای‌گیری را از مردم انجام می‌دهند.
وی افزود: در کل استان خوزستان تعداد یک‌هزار و ۹۰۶ شعبه اخذ شهری و یک هزار و ۸۱۴ شعب رای‌گیری روستایی وجود دارد؛ همچنین بیش از ۶۰هزار نفر عملیات اجرایی برگزاری انتخابات را در استان بر عهده خواهند داشت.
رئیس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: براساس آخرین تغییرات انجام‌شده در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان خوزستان، فردا ۲۹ اردیبهشت‌ماه،  سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای در استان کار رای‌گیری از مردم را برعهده دارند.
حسین‌زاده گفت: تمام نیروهایی که وظیفه برگزاری انتخابات را در شعب اخذ رای برعهده دارند، از ادارات دولتی استان و افرادی با سابقه و تجربه برگزاری انتخابات هستند؛ این افراد از سوی ادارات با نامه‌نگاری‌های انجام‌شده معرفی شده‌اند و برای برگزاری انتخابات آموزش دیده‌اند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری