دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19081
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۱

رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: با آخرین تغییراتی که در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان انجام شد، در نهایت فردا 29 اردیبهشت‌ماه، سه هزار و 720 شعبه اخذ رای کار رای‌گیری از مردم را بر عهده دارند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز – دکتر علی‌حسین حسین‌زاده، با بیان این مطلب اظهار کرد: از سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای در استان، ۲ هزار و ۷۹۴ شعبه اخذ رای ثابت و ۹۲۶ شعبه اخذ رای سیار در خوزستان فعال خواهند بود و کار رای‌گیری را از مردم انجام می‌دهند.
وی افزود: در کل استان خوزستان تعداد یک‌هزار و ۹۰۶ شعبه اخذ شهری و یک هزار و ۸۱۴ شعب رای‌گیری روستایی وجود دارد؛ همچنین بیش از ۶۰هزار نفر عملیات اجرایی برگزاری انتخابات را در استان بر عهده خواهند داشت.
رئیس ستاد انتخابات خوزستان تصریح کرد: براساس آخرین تغییرات انجام‌شده در خصوص تعداد شعب اخذ رای در استان خوزستان، فردا ۲۹ اردیبهشت‌ماه،  سه هزار و ۷۲۰ شعبه اخذ رای در استان کار رای‌گیری از مردم را برعهده دارند.
حسین‌زاده گفت: تمام نیروهایی که وظیفه برگزاری انتخابات را در شعب اخذ رای برعهده دارند، از ادارات دولتی استان و افرادی با سابقه و تجربه برگزاری انتخابات هستند؛ این افراد از سوی ادارات با نامه‌نگاری‌های انجام‌شده معرفی شده‌اند و برای برگزاری انتخابات آموزش دیده‌اند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری