شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 19067
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰

آقایان حمید زنگنه ,جمال جعفر اقایی,نیما حاجی پور ,هدایت ممبینی و محمد هادی قنوات نامزدهای مورد حمایت ائتلاف مستقلین در شهر اهواز هستند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

آقایان حمید زنگه ,جمال جعفر اقایی,نیما حاجی پور ,هدایت ممبینی و محمد هادی قنوات نامزدهای مورد حمایت ائتلاف مستقلین در شهر اهواز هستند.

 

به گزارش عصراهواز ائتلاف مستقلین استان خوزستان در آستانه انتخابات شورای شهر اسلامی و با مجوز رسمی از سوی وزارت کشور فعالیت خود را در راستای ایجاد نقش سازنده در مدیریت شهری آغاز کرد تا از میان تعداد بالای نامزهای انتخاباتی اصلح ترین،متخصص ترین و متعهدترین آنان را شناسایی و به شهروندان بشناساند.

نامزدهای مورد حمایت ائتلاف مستقلین در شهر اهواز

نامزدهای مورد حمایت ائتلاف مستقلین در شهر اهواز

پس از تشکیل ائتلاف مستقلین اهواز جلسات متعددی در راستای ارزیابی نامزدها برگزارشد که در نهایت طبق نظر هیت مدیره این اعتلاف از پنج کاندیدای شورای شهر حمایت خود را اعلام می کند.

لذا این ائتلاف در همین راستا آقایان حمید زنگنه،جمال جعفر اقایی، نیما حاجی پور، هدایت ممبینی و محمد هادی قنوات را نامزدهای واجد صلاحیت شورای شهر اهواز دانسته و از آنها حمایت خواهد کرد.

بدیهی است هر لیست دیگری تحت عنوان لیست مورد حمایت مستقلین اهواز مورد تایید نیست.

امیدواریم که با مشارکت حداکثری ملت بزرگوار، فهیم و شهیدپرور اهواز شاهد انتخاباتی شکوهمند و خلق حماسه دیگری باشیم.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان